ZMAJ kombajni

Nisam dugo imao vremena za forum ali sada je najzad gotovo sa poslovima pa mozemo da se DIVANIMO.Rdio sam remont na kombajnu ZMAJ 142 radio mi Zoran iz Dobanovaca radili smo sve komplet menjali vetar komoru sabirnu komplet limariju iznutra pa evo par slika kako je to bilo pre par meseci
Ovo je pre remonta
dsc00007ws.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Aovo je za vreme remonta
dsc00010eym.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00011nj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00012bz.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00013pg.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00014xf.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Aovo je nakon remonta kada je počela montaza inače ovo je fabrički remont i verujte mi da se isplati.
dsc00018qt.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00019xn.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Inače kombajn je posle remonta uradio 130 jutara suncokreta i 100 jutara kukuruza sa nekim sitnim zastojima jednom nam pukla kosa u suncokretu.
 
@bukur
Znači ipak je Zoki radio? Lepo izgleda... Reci mi koliko te je to sve koštalo što si radio, možeš i na PP da mi odgovoriš...
 
Misliš na HERSONEC berač?On je posluzio ekstra obrali smo kukuruz nismo ni osetili berbu verovao ili ne.
 
Remont me je kostao 3000 eura sa svim delovima majstorom i sa reglazom pumpe visokog pritiska ali samo kombajn bez hedera.
 
Nisam dugo imao vremena za forum ali sada je najzad gotovo sa poslovima pa mozemo da se DIVANIMO.Rdio sam remont na kombajnu ZMAJ 142 radio mi Zoran iz Dobanovaca radili smo sve komplet menjali vetar komoru sabirnu komplet limariju iznutra pa evo par slika kako je to bilo pre par meseci
Ovo je pre remonta
dsc00007ws.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Aovo je za vreme remonta
dsc00010eym.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00011nj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00012bz.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00013pg.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00014xf.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Aovo je nakon remonta kada je počela montaza inače ovo je fabrički remont i verujte mi da se isplati.
dsc00018qt.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc00019xn.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Inače kombajn je posle remonta uradio 130 jutara suncokreta i 100 jutara kukuruza sa nekim sitnim zastojima jednom nam pukla kosa u suncokretu.
stavi jos koju sliku i napisi jos koji detalj o remontu ako nije problem?
 
Dobra masina ajde malo poslikaj taj razbacivac slame kako si napravio ako ti nije problem
 
Nazad
Vrh