ZMAJ kombajni

moj komšija prošle god. uzeo za 8500 zmaj 142 90 ineko godište perkins motor sva tri hedera dvoja kolica extra stanje
inače taj gazda je radio 500 ha ali je imao radionicu majstore i ljudski remont svake godine
 
Radili su sa zitnom varijantom,mislim da je clanu kloki neko tako kosio kukuruz!
A za suncokret,jos nisam cuo.
 
kosio sam polegli kokavac sa žitnim hederom i korpomi i kosio sam suncokret sa kukuruznim hederom i korpom

kod kokavca je bilo dosta klipova na zemlji ali njiva iz tarupirana skroz jer je išao nisko a radila mu je sečka pozadi. uglavnom nije to posao samo ako mora

a suncokret je išao sa komplet kukuruznom varijantom. opet prednost jer je imao tarup na hederu pa od štapova nije ostalo ništa. rastu
 
Ov se danas radilo
slika009.jpg

hidraulična pumpa za Zmaj kombajn.
 
Kod mene na ZMAJ-u je bila drugačija pumpa... to mora da vas je neki nakupac prevario pa vam prodao makaršta kao pumpu za ZMAJ-a!:osmeh::haha:
 
Kakvu hidrauličnu pumpu ima Zmaj 143?Pošto ima pogon vitla na hidromotor ,mislim da nosi tandem pumpu hidraulika.
Bubu me preduhitri.
 
Stoji identična remenica kao i tandem pumpa.Pasuje sa jednih na druge kombajne bez problema sve komplet sa nosačem.
 
Nazad
Vrh