ZMAJ kombajni

Znaci da cu i soju raditi s njim malo sam ga samo osvezio sprejom za kaiseve
 
Loctite 8005 pise da sprecava proklizavanje, povecava trenje na svim tipovima kaiseva, produzava radni vek kaisevima, a kako pomaze kaisu to ne znam jel jos nisam probao, a valjda ce nesto uraditi od toga sto je navedeno da radi.
 
Hvala druze , nisam znao da postoji tako nesto ::sramota::
Ne rece gde si ga kupio, da li si ga narucivao ili se moze naci po prodavnicama delova?
 
Ako je nesto potroseno,tesko da neki sprej to moze da sanira.
To je kao i onaj rusko~univerzalni modifikator za motor.Nema tu srece.
 
Takva sredstva su uglavnom po sistemu "bolje sprečiti nego lečiti" tj uz redovno korištenje bi trebalo da produži vek kvalitetnom kaišu, koji je kao nov montiran, i sa takvim sredstvom redovno održavan.... e sad postavlja se samo pitanje, koliko će duže raditi kaiš koji je održavan takvim sredstvom... da se ne desi da potrošnja sredstva za održavanje ne košta više od cene novog remena.... Pa ispadne skuplja Dara nego mera....
 
Mi smo na jednom toplineru u repici prije par godina kupimo novo remenje bubnja optibelt i prokliže, mi uzmemo meda namažemo taj dan tablu cijelu skinili, oso sam u off ... :ppozdrav:
 
Jel moze neko da mi pomogne trebaju mi informacije o zmaju 162:
Koliki je bunker?
koliki je rezervoar?
Kolika potrosnja goriva?
 
da li netko zna, gdje se mogu kupiti prsti za žitnu adaptaciju, kada se prepravlja za suncokret?

molio bi broj telefona od nekog tko to izrađuje za zmaja 133......i kolika je cjena otprilike, ako netko zna.....
 
jel ima neko resenje vec drugi put za 3 dana mi puca drzac sita prvi put je sipka pukla, drugi drzac .ranje od male privede i delove ,skrivilo mi je spiralu i lanac od povratne mase
 
Nazad
Vrh