ZMAJ kombajni

prvi otkos 2011 [video]http://youtu.be/QPyGFkzrIOU[/video]
 
Poslednja izmena:
Neki majstor ga je radio, ali nije dobro uradio pa je ostalo vode u delovima hladnjaka. Ta voda je napravila s..nje zimus. Skinem ga i pocnem krpljenje, ali posao mi se ne svidja. Ima dosta ''nabubrilih'' magistrala u koje se ne bi bas pouzdao.
NA@ Telefon ipak ne bi dobro hladio. Velika je to masina 142 , a telefoncic je mali
Matic@ pokusaj ih postaviti ispred onog velikog ventilatora...Ali ako ti sada dobro hladi ne diraj nista. ::torta::
 
@ dicki

Ima u NS majstor za hladnjake radi sa garancijom. A Sirig ti nije toliko daleko od NS. Ako te interesuje naci cu negde boj telefona.
 
evo iscitah svih 217 strana, pa da postavim pitanje i da mi ne kazu vrati se malo unazad vec je pisano o tome :haha:

procitao sam da je razlika izmedju 132, 132rm u tome da 132 je dzakaros bez kabine, a 132rm bunkeras sa kabinom
133 je bez kabine a postoji i bunkeras i dzakaros, a 133rm je sa kabinom i moze vise opcija hidraulike da izvrsava u isto vreme

nije napisano koja je razlika izmedju 132rm i 133rm, pa ako bi neko mogao da mi odgovori bio bih mu zahvalan
 
133 rm ti nije oznaka za bunkeraš s kabinom, imaš 133 rm i bez kabine a i koji su džakaroši, a to za hidrauliku je tačno.... ja imam 133 rm "91 godište i bez bunkera i bez kabine je....
 
pa u cemu je onda razlika izmedju bunkerasa 132 sa kabinom i bunkerasa 133 sa kabinom, pretpostavljam da neka razlika postoji - u motoru, velicini bunkera , konstrukcijski...
 
Mislim da je prva serija 132 imala 6-tak motor IM-036, a kasnije su se ugradjivali s-44 motori.
Još nešto, 132 su se proizvodili i sa širim hederom od 3,6 m.
 
nisam siguran za motor od 6 cilindara, čak su i zadnje serije 131 imale s 44 motor, a inače izmedju 132 i 133 razlike su minimalne, to je bukvalno isti kombajn, jedina razlika je bila u godini proizvodnje, a kasnije kad su nešto unapredili hidrauliku i još neke sitnice dobio je broj 133....

čuo sam da ima nekoliko modela zmaja 136 ali nisam video, da li je ta priča tačna ili nije....
 
Ja se izvinjavam ali jedno pitanje da li neko zna gde mogu da narucim kosu za zmaj 132 3.05m da li znate da neko proizvodi i da ima prodaju posto ovi kod nas sto prodaju traze sigurno duplo vise nego sto kostaju stvarno
 
nećeš uštedeti mnogo, možda 1.500 do 2.000 dinara i kad oduzmeš troškove dostavljanja, tako da ti se ne isplati, kupi nove noževe iznituj i gotova stvar ako već hoćeš da štediš....
 
Razlika u RM modelima je ta da kad namotas pun volan i drzis mozes da spustis i podignes heder a na obican mora da pustis volan pa tek tad da radis sa hederom, to je razlika u hidraulici to je dobro, a lose je to sto kad je RM ugasen ne mozes da okreces tockove preko volana vec vrtis u prazno...pa ne daj boze da se ugasi i da ne znas sta mu je...on sve blokira i mozes samo vitel da spustis
 
Nazad
Vrh