ZMAJ kombajni

Trebalo bi da imaš taj taster i njega kad aktiviraš pokazuje brzinu u radu do 6km/h a kad je isključen onda pokazuje transportnu brzinu
 
Video si kakav prozor imam na bunkeru.Netreba mi ni zvučna ni svetlosna signalizacija .
 
@Kiraj,koliki je prozor treba ti skoro i venecijaner a ne zvucno svetlosna signalizacija,kad te sunce zdrma u glavu........ili je poklopac spusten na bunkeru
 
Prozor je namerno pravljen velik da se vidi u bunker a da se ne ustaje sa sedišta.Poklopac se ne spušta a ono za venecijanere je dobra ideja.:osmeh:
 
Evo jedan snimak mog prvog kosenja od pre neki dan to je probni poligon iza kuce nisam isao brzo jel sam imao nekkih problema ali sad su ti problemi reseni

 
Da li neko zna gde mogu da kupim polovni lancanik i lanac od 780.ice,potrebni su mi za spravljane neke sprave i interesuje me koji je precnik veceg lancanika i dali je lanac dvoredni.Radi seo lancaniku koji pokrece prednju vucu na ovom kombajnu.Unapred vam hvala ako znate nekog ili imate napisite koju.HVALLLLLAAAAAAAAAA.
 
Milošimt kombajn ti je strava svaka ćast ja sam mog upalio da vrti naišlo se na jedan problem koji je otklonjen kombajn je sada spreman i ćeka da se krene .. !
 
Ljudi potrebna mi je pomoc,ako znate nekog ko uvozi polovne gume za kombajne,konkretno mi je potrebna guma dimenzije 17.50-20,nigde ne mogu da je nadjem.Znam da je pitanje :off_topic: al sory.:ppozdrav:
 
Stevo jel to mislite zato sto se na vitlo namotala masa

Ma ne to ako vata vitlo gore ide obicno bi trebalo da se uskladi sa brzinom rada.Ja teram kako se vrti prednji veliki tocak pa ga uskladim ako usporim kombajn i vitlo usporim nevolim da mi udara po vlatu.
Kod tebe samo malko sporije treba da se okrece ja bar tako vozim za ostale sofere neznam
 
ne malo,nego malo vise je preterao sa brzinom vitla,bar tako deluje na snimku........
@gosn Matic,jel onaj majski jecam skinut sa njive zmajcekom ili ......
 
Nazad
Vrh