ZMAJ kombajni

Miklos zato što je identičan kao moj 141.Pogledaj mu instrument tablu(brava za paljenje)lula za kipovanje je kratka,zadnja rasvetna tela su ona široka.Možda i grešim.
 
Rade ljudi svašta.Promene krov kabine,lulu za kipovanje,remenice i naprave 142.Tako je i moj kum prodao 141 kao 142.
 
genie_m_1984 je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Sakuljan ima samočišćenje hladnjaka,baš sam taj dan kada sam slikao gledao kako to funkcioniše a ni na kraj pameti mi nije bilo da slikam(biće uskoro)....

Samočišćenje hladnjaka? Za to nisam čuo ranije....kako to izgleda?

Ajde kolega Matiću da vidimo kako to izgleda.
 
Matić je napisao(la):
Rade ljudi svašta.Promene krov kabine,lulu za kipovanje,remenice i naprave 142.Tako je i moj kum prodao 141 kao 142.
slikacu ga jos kad ga doteram,to je nesto izmedju 142i141 .. videcete..
najbitnije je da nema kvarova i da radi lepo,a nije bitno koji je..
 
Branko je napisao(la):
genie_m_1984 je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Sakuljan ima samočišćenje hladnjaka,baš sam taj dan kada sam slikao gledao kako to funkcioniše a ni na kraj pameti mi nije bilo da slikam(biće uskoro)....

Samočišćenje hladnjaka? Za to nisam čuo ranije....kako to izgleda?

Ajde kolega Matiću da vidimo kako to izgleda.


Evo rešenja za samočiščenje hladnjaka:

http://www.cleanfix.org/funktion/download/cfx.wmv

prava stvar :D :D
 
Ja sam isto znao da postoji ali nikada nisam video uzivo sam princip rada. Na standu gde je to bilo prezentovano uz prednju hidrauliku sam se najvise zadrzao.
Mozda bi bilo dobro to ugraditi na kombajne....

Deni, jesi li pitao mozda za cenu?

Sorry za :off_topic:
 
Bubu je napisao(la):
Ja sam isto znao da postoji ali nikada nisam video uzivo sam princip rada. Na standu gde je to bilo prezentovano uz prednju hidrauliku sam se najvise zadrzao.
Mozda bi bilo dobro to ugraditi na kombajne....

Deni, jesi li pitao mozda za cenu?

Sorry za :off_topic:


i ja sam dosta vremena proveo na tom štandu al u vezi prednje hidraulike, i bilo reči i o cleanfix-u tražili su od mene dimenziju(prečnik postojećeg ventilatora na kombajnu ,traktoru) nisam znao napamet pa nismo ni došli do cene, inače nije problem pisaću im e-mail pa ću pitati za cenu
 
@Deni

Nisam bio. Isli smo samo u Budimpestu organizovano preko opstine Zabalj. Malo sam se razocarao u sajam jer nisam ocekivao da ce biti tako los. Kakav je bio taj drugi sajam?

@MONTOYA

Sacekaj malo da ti pusti u Winamp-u snimak kako sprava funkcionise..
 
Bubu je napisao(la):
@Deni

Nisam bio. Isli smo samo u Budimpestu organizovano preko opstine Zabalj. Malo sam se razocarao u sajam jer nisam ocekivao da ce biti tako los. Kakav je bio taj drugi sajam?

@MONTOYA

Sacekaj malo da ti pusti u Winamp-u snimak kako sprava funkcionise..

Bubu! fazon je o tome što veliki distributeri Axial, IKR,Kite,..itd sami organizuju prezentaciju, pre nekoliko godina unazad paviloni u Pešti bili puni mehanizacije
 
Verovatno im je mnogo jeftinije da naprave sami prezentaciju na nekoj njivi kao sto recimo Almex i Res trade rade nego da placaju zakup mesta na sajmu i opet ljudi ne vide kako masine rade...
 
Nazad
Vrh