ZMAJ kombajni

Jel ovaj kombajn ima samociscenje hladnjaka?Ajde daj neku sliku da vidimo kako je to napravljeno pa mozda se nabudza i na druge kombajne.
 
Sakuljan ima samočišćenje hladnjaka,baš sam taj dan kada sam slikao gledao kako to funkcioniše a ni na kraj pameti mi nije bilo da slikam(biće uskoro).Može da se namesti na svaki klasični hladnjak jer se samo zakači kao ona kutija na 142-ci.
Derane krpa je tu zbog kuršlusa koji je izbio pa da ne napravi dalje kratak spoj.Inače instalaciju ću mu raditi ispočetka jer su mu sve žice gole pa da ne bih zebao da li će se zapaliti ili neće.
Roberte jeste iz Gospođinaca.
Post je spojen: [time]среда, 16. фебруар 2011. 16:19:57 CST[/time]
_________________________________________________
Evo još koja slika.Bunker sa otvorom iznad bitera(pametno rešenje,veoma pristupačno i zgodno za rad,lopatice bitera su 3mm debele)
6yh07b.jpg

Transporteri ovršene i ne ovršene mase.
qq8p3b.jpg

Pogon vetra,lađe,bitera...
24gooxw.jpg

2u6iwpc.jpg

3449glx.jpg

2qbei47.jpg

Pogon hedera je preko kardana sa obe strane kao i kukuruznog adaptera koji je razdvojen 3+3(svaka strana ima svoj reduktor i pogon)otkidački valjci su novi tip iz jednog dela,ploče se šteluju spolja preko ručne komande.Ima dve pločice na adapteru na jednoj piše Zmaj a na drugoj Droninborg.Eto toliko,ima još slika ali drugi put ću ih postaviti. :cao:
 
Maticu jesi ti uspeo da otvoris ta vrata u bunkeru jel imaju neki zub jel se pomere u stranu ?
jel onda kroz tu rupu skines jos neki poklopac sa vrsidbene komore pa dodjes do bitera
ja kod mene nisam uspeo da otvorim ta vrata a odole je mnogo prasnjavo pa nisam video dal imaju jos neka vrata iznad bitera
donja strana tih vrata
972kw3.jpg
 
Godište je otprilike kraj 80-ih,ne znam tačno jer nema nikakvu pločicu a jedini je koji je napravljen.
Miloše samo sam otvorio poklopac a nisam još ništa dalje gledao,kada počne remont onda ću sve natenane ispregledati i otvoriti. :cao:
 
ja sam vozi zmaj 141 od novog sada pa iza pozarevca nekih 30 km,ne secam se kako se zove selo.bilo je nekih 190 km,a mozda i 200.ujutru kreno u 4.30 i stigo tacno u 17:00.jedino u smederevu bilo malo j...no.i potrosio oko 120l nafte.
 
86 je godiste,ima heder za zito i dodatak za suncokret.kupio sam od coveka kojeg poznajem znam da je ocuvan,teba da se izremontuje pred sezonu..na njemu su gume nove,sine nove kaisi neki su novi.. bice jos slika kad ga dovezem kuci..
 
Nazad
Vrh