ZMAJ kombajni

daleko od toga da nebi bilo lose,evo fotka za @seca
9vjiw3.jpg
 
ha,pa svaki 142rm ima rikverc svetlo
@seca,iznutra sam stavio sarke na koje dodje jos lim koji prekrije osovinu i zupcanike da neide na njih slama i prasina,da neispadne neko hvalisanje sistem sam video kod Mityoo,u psenici i suncokretu sam zadovoljan a u soji bas i ne........
 
Radi to lepo i u soji, kad je lepa zrela, bez korova i kad nije rosa..... Eto to je taj sistem, nemoram da tražim slike....
 
Zasto u zadnje gume nebiste sipali vodu i napunili ih??Boljih i laksih tegova od toga nema :bravo: Trazim ali,nazalost ne mogu naci sliku u upuctvu za to ali,mislim da je ima negde :cao:
 
Poslednja izmena od urednika:
bravo majstore svaka cast dali se mozda nekom od vas desava na 162ci da u jednom trenutku pocne da vraca pokosenu masu iz transportera u heder i da teze guta tj mora sporije da se ide pa posle sve ok :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
danger je napisao(la):
ha,pa svaki 142rm ima rikverc svetlo
@seca,iznutra sam stavio sarke na koje dodje jos lim koji prekrije osovinu i zupcanike da neide na njih slama i prasina,da neispadne neko hvalisanje sistem sam video kod Mityoo,u psenici i suncokretu sam zadovoljan a u soji bas i ne........
hvala danger.... :cao:
 
Posto dosta treba delova za zmaje,a kad zatrebaju treba dosta da trazis po temi otvorio sam posebnu temu ZMAJ-rezervni delovi.
Tu mozete pisati brojeve telefona prodavnica,proizvodjaca,internet strana,odpada,vasara....sve sto je vezano za Zmaja da ne bi lutali a,i kad zatreba sve je na jednoom mestu :bravo: :bravo:
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav svima.po nekim neproverenim informacijama Zmaj vise ne proizvodi kombajne n i jedne vrste.I sam sam pogledao na sajtu ipm.zmaj i u proizvodnom programu nema ni jedan kombajn ili berac .Zna li neko vise o tome .i kaka je perspektiva u opste kupiti zmajeve kombajne ako nece biti za par godina delova .pozdrav svima
 
Nazad
Vrh