ZMAJ kombajni

Ma ja cu da kupim!Samo da skupim jos 6000e :haha: :haha:
Ah!!Ti zvukovi su mi poznati,imam 3 traktorea svi 3bez kabine!Pa kad legnes u krevet isto kao da si bio u Guci truba svira celu noc u glavi :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ima par stranica iza odgovor :ppozdrav:
U principupu RM je isti 142 samo pobobljsan.Sto je bilo lose na 142 na 142RM je to ispravljeno,ali detaljnije prelistaj nazad stranice pa ces naci :ppozdrav:
 
danger je napisao(la):
eto,danas kad se coveku nesto pokida ili otpadne nije kriv Stojan Arezina iz Ade vec nestrucno lice koje je ugradilo deo,da rezimiram.......nema loseg dela nego losih majstora(nestrucnih) :sta: :sta:
druze nisam mislio nista licno i na nikog od vas vi ste majstori sa iskustvom ali kod nas ima mnogo koji sami rade tj samo zamene polomljeni deo a ne otklone uzrok loma i tako ide redom i u krug pa onda kriv deo loseg kvaliteta:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
10o1t8k.jpg

Post je spojen: [time]1296152308[/time]
_________________________________________________
2me3b7m.jpg

Post je spojen: [time]1296177847[/time]
_________________________________________________
2dtuqup.jpg

Post je spojen: [time]1296203165[/time]
_________________________________________________
f53s4.jpg

Post je spojen: [time]1296228477[/time]
_________________________________________________
pozdrav svima...Evo i mog ZMAJA.... :D :cao:
 
Bome fino sredjen... :ppozdrav:

Samo, sta ce ti produzetak na bunkeru, i ovako i onako ga bunker lomi, a ti ga jos povecao :sta:

Ovakve utege nazad i ja trazim, al prije bi naso Bin Ladena nego njih...
 
EVO MALO NOVIH SLIKA O ZMAJU 151

15n7rjl.jpg


sbuhph.jpg


2zs4du9.jpg


116o0ea.jpg


6i44dx.jpg

Post je spojen: [time]1296239315[/time]
_________________________________________________
TERAO SAM 4 REDA ZATO STO JE BIO OGLED A U SVAKOJ SORTI JE BILO PO 8 REDI PA DA NEBI TAMO TERAO 6 A NAZAD 2 ISAO SAM 4 I 4 :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Bobo je napisao(la):
Bome fino sredjen... :ppozdrav:

Samo, sta ce ti produzetak na bunkeru, i ovako i onako ga bunker lomi, a ti ga jos povecao :sta:

Ovakve utege nazad i ja trazim, al prije bi naso Bin Ladena nego njih...
ma povecao sam ga najvise zbog suncokreta,kad je duza njiva a rod dobar nemogo da izadjem na kraj....da nemam tegove mislim da bi mi sa kukuruznim adapterom podizao zadnji kraj....
 
Ja sam kupio zmaja 142, i platio ga 15000 evrova. Kombajn je 1992 godište, ima sve tri adaptacije kompletne, do 2007 je radio oko 100 jutara žita a od te godine je počeo i kukuruz i suncokret... Čovek je prvi vlasnik i dosta dugo je nama radio usluge sa njim, a rešio da ga proda jer oće da kupi nekog zapadnjaka, i što je meni veoma bitno, stalno je garažiran... Slika će biti na proleće kad ga doteramo ili ako se nakanem da odem da malo slikam...
 
seca, ne bi u radu bez utega dizao zadnji kraj al bi bio "na vagi" i to taman da se ne dize... ne smijes naglije pustiti kvacilo, odma odose zadnji u zrak, al moze e i bez utega. ako ides full brzinom (cjelih 15km/h) i naglo zakocis, moze se desiti svega i svacega bez tegova iza, pogotovo sto nemas platformu za uvrecavanje.

Ja trazim takve tegove, al bezuspjesno...
 
Evo i moje 142. Parkiran i odmara on od mene i ja od njega.
3145xyh.jpg

Imam i jedno pitanje. Da li je neko na 142 stavljao zadnji trap od 161 ili nekog sličnog da bi zadnji točkovi išli iza prednjih :sta:
 
danger je napisao(la):
@seca
kantica za podmazivanje glave kose na svom mestu ::svaka cast::
da necuje se kosa...hvala :cao:
Post je spojen: [time]1296266220[/time]
_________________________________________________
Bobo je napisao(la):
seca, ne bi u radu bez utega dizao zadnji kraj al bi bio "na vagi" i to taman da se ne dize... ne smijes naglije pustiti kvacilo, odma odose zadnji u zrak, al moze e i bez utega. ako ides full brzinom (cjelih 15km/h) i naglo zakocis, moze se desiti svega i svacega bez tegova iza, pogotovo sto nemas platformu za uvrecavanje.

Ja trazim takve tegove, al bezuspjesno...
pa neznam ja ima utisak da i sa tegovima hoce zadnji kraj malo da poskakuje... Na URSUSU c-360 ima tegovi u prednjim tockovima,mislim da bi moglo da se nabudzi na kombajn... :cao:
Post je spojen: [time]1296291486[/time]
_________________________________________________
Matić je napisao(la):
Jeste clan Mali lala ali ga nesto ne vidjam na forumu u poslednje vreme.
a da li moze od 142 da se stavi na 132?pozdrav
 
Nazad
Vrh