ZMAJ kombajni

Ne moras meriti obrtaj samo nam reci obrtaj bitera i rpomer remenica pa cemo izracunati .Bas me interesuje jer je i meni u planu ugradnja secke. :ppozdrav:
 
Bila je 1300 eura sve njegovo. A sto se tice obrtaja u zitu radim 970 obrtaja, a u soji 700.A remenice moram izmeriti ili cu ti poslati njegovu adresu na pp pa ti pitaj sta i koliko ::novac::
 
Biter se na zmaju uvijek treba okretati oko 950 okretaja u minuti, ako sam dobro zapamtio. treba ti samo promjer remenica... Bubnju se mjenjaju okretaji, ali biteru samo kad smanjis gas.
 
Ja i dalje mislim da je 950, tj 943 il tako neka luda brojka... imao sam negdje prirucnik od 142, al ga ne mogu naci sad...

Prirucnik zmaja 142 kaze 870 okretaja bitera, ja se ispricavam...
 
Djole.82 je napisao(la):
Bila je 1300 eura sve njegovo. A sto se tice obrtaja u zitu radim 970 obrtaja, a u soji 700.A remenice moram izmeriti ili cu ti poslati njegovu adresu na pp pa ti pitaj sta i koliko ::novac::
Pravim ga ja sam meni je bitno obrtaj ,kad vec kod tebe funkcionise morace i kod mene :ppozdrav:
 
@Mihalyocska,sutra cu ti sve javiti tacno pa ces znati. Jos jednom ti kazem da sam jako zadovoljan,radi lepo,dobro je izbalansirana kombaj je pod punim obrtajima miran,nelupa i netrese.Jeste da je skupa ali kad odem na njivu da orem i zateknem na 5 kj 100 bala nevezanih odnosno vezani na jednoj strani a ostavljene onda bih eksplodirao :zli: :udri:,pa bih tad dao i 2000 eur samo da nemoram paliti za drugima svoju njivu!!! Sad lepo iseckam i boli me uvo.
 
ej ljudi jedno pitanje koliko vi vozite kombajn u soji i u zitu?koliko kilometara na sat a da je normalno i zito i soja znaci solidno
 
U zitu, jecmu, oko 5 km/h, a u soji, ako je dobra i cista malo i brze od toga. Ako je prljava, desi se da je noga i na kvacilu stalno...

ZMAJ 133
 
szakaf.jpg


Ljudi sta kazete za mog mezimca ZMAJ 151 :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zmaju daj malo vise borbenih osobina, koliki je ulaz, broj slamotresa,motor itd,neku blizu sliku
 
Ulaz je 105cm,ima 4 slamotresa heder 4.8m bunker 3.5 t motor mercedes 160ks turbo :bravo:




Ponude idu u temu ponude ali kada ispunite uslove!(ps)
 
Petru je napisao(la):
gogi666 je napisao(la):
Zar nebi trebalo da prolazi sva slama kroz secku?
Jel se na snimku vidi da rasipa i ispod pre secke! Nemoguce je da to sve ide izmedju slamotresa!
Koliko kosta secka za 171 sa pratecom opremom i gde se moze nabaviti!
poz
ima covek u beceju pravi secke za zmajeve kombajne al je skupo ::novac::

Ko u Bečeju pravi te sečke?
 
Nazad
Vrh