ZMAJ kombajni

Sto se tice 190-ke u psenici je bas njena prednost, jedino sto ona trazi dobru psenicu da ne 'vrti' na prazno. Fabricki nosi heder 5.6m i 6.1m a kod nas u selu je jedan imao sa 4.8m hederom. X puta sam video taj kombajn, jednostavno jede malu decu! :D
 
u cemu je onda razlika izmedju z143 i univerzala,?ja sa univerzalom max 10 jutara mogu da uradim ali znaci nema stajanje a kombajn je u extra stanju.
 
zarkovmali je napisao(la):
razlika je u tome sto je univerzal sav truo, a 143 su zdravi,razlika je godiste....... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
e druze ako na ovom univerzalu nadjes da je negde trulo vodim te na veceru,sacu naci slike na kojoj su stranici,pa cu javiti.
Post je spojen: [time]1294241028[/time]
_________________________________________________
stranica 161 ima dve slike.
 
roberte kod mene je takav univerzal u selu bio,i taj covek boce u ruke i pred zetvu samo krpi ipak to ima 40 i kusur godina,znas kako ide izreka staro hvali novo teraj ... kupuj ti nesto mladje,ali odresi kesu ,i da ne mislis da li ce se prosupljiti negde da curi..... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
taj kombajn ce biti na prodaju uskoro,taj ko bude kupio nece zazaliti,jer u taj kombajn nema sta ulagati,jedino sipati gorivo i vozi.jer u takvom stanju ne znam dali se moze naci jos jedan univerzal.ako si zainteresovan za stanje slobodno dodji.nego u cemu se ondarazlikuje univerzal i 143?posto 143 brze radi u kosidbi,jel kraca korpa ili na veci obrtaj radi?!
 
@robert
mozda nije mesto za to al ima veze sa tvojim univerzalom,posto vidim da si clan foruma od skoro(20.12.2010.) ja te pozdravljam jer nisam to uradio tamo gde je mesto i dobro dosao,e sad.....ajd mi objasni kako si uspeo onda da okacis sliku univerzala jos 03.07.2010. a clani si od skoro :sta: :sta: :sta:,pozdrav za clana(gosta)@robici :cao:
 
zato sto sam pre bio ovde,pa me sutnuli napolje,jer me neko strasno iznervirao pa sam mu rekao svoje.pre sam bio robici.ovo nije mesto za ovo,ali napisao sam ovde da znaju i ostali a da ne misle da sam okacio neku bez veze fotku.
 
robert je napisao(la):
zato sto sam pre bio ovde,pa me sutnuli napolje,jer me neko strasno iznervirao pa sam mu rekao svoje.pre sam bio robici.ovo nije mesto za ovo,ali napisao sam ovde da znaju i ostali a da ne misle da sam okacio neku bez veze fotku.

Lepo od tebe, što si se predstavio.
Nije baš na odgovarajućem mestu.
 
Treba da kupim kombaj,dvoumim se ne znam koji da uzmam 142 ili 143......pa me zanimaju vasa iskustva,sta su prednosti a sta mane ova dva kombaja,koji se bolji pokazao u radu,koji bi bilo pametnije da uzmem? unapred hvala :ppozdrav:
 
ja nemam ni 142 ni 143 ali sad ocu da uzmem 143-ku,to jest za jedno 2 meseca.sve je isto jedino izgled,ja bas zbog izgleda uzimam 143-ku.cuo sam da ima neke razlike u prenosima ali to je sve sitno,u principu isto je.
 
@Mosorinac, to ti je bar lako, uzmes onaj koji je jeftiniji :haha:.Mala sala,nema tu neke velike razlike osim sto 143 je noviji i lepse izgleda.Sto se tice ucinka i jedan i drugi urade isto,ako imas mogucnosti uzmes 143,mada neces pogresiti i sa 142.Ja imam 142 i jako sam zadovoljan.
 
Nazad
Vrh