ZMAJ kombajni

dragan dmb je napisao(la):
moze li neko da pusti neku sliku iz kataloga za motor om 352a da se vidi i da konacno svima bude jasno kolika je snaga hvala unapred :D :D :D
meshter je napisao(la):
Tabela za mercedes motore je postavljena ovde http://poljoinfo.com/index.php?topic=882.180 pa pogledaj.
Nasao sam jos podataka za ove motore na ZMAJ-u 170 i 150.

nd086u.jpg
 
Matić je napisao(la):
A koji je taj 150 RM?
Stvarno ljudi, kako izgleda taj 150?
Kako mu je rešen način izvršaja mase?
ZMAJ 150 mi nije poznat :sta:
Ako neko zna u kom dobu se taj tip kombajna proizvodio i za koje tržište pošto ga nisam nikad video :sta:
 
Pisano je o njemu u ovoj ili u temi "koji kombajn kupiti u ovo vreme".
Ukratko: ima isti pogon i leve i desne strane kao i Zmaj 170 i 190, ali je uži, ima samo 4 slamotresa i manji heder.
 
Ovaj sa slike je kod nas u Srbiji i prodaje se,sliku sam našao u oglasima.Sam bog zna kada i za čije su se tržište proizvodili.Jednom sam video kod jednog švercera Zmaj 145 sajamski model,čak je imao i nalepnicu eksponat.Samo tada i nikada više takav kombajn nisam video.
 
Spajki je napisao(la):
Nece biti da ima heder od 5,2m a jos manje 170 ks posto je to ipak om 352 znaci nije bas sve kako pise...

Sto se hedera tice moze biti istina posto su neki 125-aci bili isporucivani sa tim velikim hederima a svi znamo da 125,161 i 162 imaju ista grla i da pasu hederi sa svakog sa svaki. U prirucniku stoji da hederi mogu biti zahvata 16 i 18 stopa. Ako ne znate, 1 stopa = 12 inca a jedan inc 2.54cm pa racunajte sami. Moguce je da je pogresio oglasivac u radnom zahvatu hedera ali opet mozda i nije...
 
kod nas je jedanimao z 150 to je neki hibrid z142 z162 ali dosta se kvari imao je covek u izbistu bata dasa,on prodaje delove za zmaja.
 
meshter je napisao(la):
dragan dmb je napisao(la):
moze li neko da pusti neku sliku iz kataloga za motor om 352a da se vidi i da konacno svima bude jasno kolika je snaga hvala unapred :D :D :D
meshter je napisao(la):
Tabela za mercedes motore je postavljena ovde http://poljoinfo.com/index.php?topic=882.180 pa pogledaj.
Nasao sam jos podataka za ove motore na ZMAJ-u 170 i 150.

nd086u.jpg
hvala puno na ovoj informaciji sad je valjda svima jasno kolika je snaga motora om352a
 
Nazad
Vrh