ZMAJ kombajni

Ja bih kupio zmaj 162 sa kukuruznim 4 reda hederom. Dali ima neko iskustva sa njime da me posavetuje. Ili da kupujem ili da bezim od njega.
 
162 je super kombajn ali kad ga detaljno pretreses i redovno odrzavas.
Ja sam ga imao 20 god i kad sam ga prodao jos je bio dobar
 
hrnciar je napisao(la):
162 je super kombajn ali kad ga detaljno pretreses i redovno odrzavas.
Ja sam ga imao 20 god i kad sam ga prodao jos je bio dobar
Kako je na nasem trzistu za delove jer sam cuo da za njih malo teze se nabavljaju. Ima sestak mercedes motor kako se on pokazao i dali je skup kombajn za 7400e.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Za te pare bolje uzmi 142-ku i da te ne boli glava.Verovatno je ovaj u pitanju http://www.polovniautomobili.com/oglas854361/zmaj_162rm/ :cao:
Jeste taj se nalazi u komsiluku 10km od mene. Glavni razlog je sto mislim da je brzi na vrsidbi kukuruza. Za to ga i uzimam jer vec imam za zito. Hvala na odgovorima i ako znas neki z 142 a da je dobar preporuci mi.
Kupi 142 od clana MONTOYE ja da imam para odmah mi ga kupio.
 
Nece biti da ima heder od 5,2m a jos manje 170 ks posto je to ipak om 352 znaci nije bas sve kako pise...
 
srdjuanzorz je napisao(la):
hrnciar je napisao(la):
162 je super kombajn ali kad ga detaljno pretreses i redovno odrzavas.
Ja sam ga imao 20 god i kad sam ga prodao jos je bio dobar
Kako je na nasem trzistu za delove jer sam cuo da za njih malo teze se nabavljaju. Ima sestak mercedes motor kako se on pokazao i dali je skup kombajn za 7400e.
ova cena je previse za te pare mozes dva da kupis
Moj je jedva otisao za 3000e
 
Puno je to para za 162...Ja sam ga uzeo prosle godine u maju ili junu,,pred samu zetvu,,kombajn je bio sredjen bez ikakvog ulaganja i platio sam ga 4 000evra... ::super::
 
boki je napisao(la):
srdjuanzorz je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Za te pare bolje uzmi 142-ku i da te ne boli glava.Verovatno je ovaj u pitanju http://www.polovniautomobili.com/oglas854361/zmaj_162rm/ :cao:
Jeste taj se nalazi u komsiluku 10km od mene. Glavni razlog je sto mislim da je brzi na vrsidbi kukuruza. Za to ga i uzimam jer vec imam za zito. Hvala na odgovorima i ako znas neki z 142 a da je dobar preporuci mi.
Kupi 142 od clana MONTOYE ja da imam para odmah mi ga kupio.
i nebi pogrešio ako bi od njega kupio jer sam ga zagledao i kombajn je vrh ja sam imao 161 pre 142 i ni džabe mi netreba jer slaba tačka mu je uvek bila i ostala pogon lađe i sabirne ravni koga ima zna o čemu pričam
 
zzivica je napisao(la):
neko je vozio 161 20 god pa se nezali na osovine
i za tih 20god uradio 20kj daj zivice daje toliko dobar nebi ga menjao za drugi tj prodao a sad je taj kombajn kod jednog člana nebi da ga imenujem prepoznaće se
 
Nazad
Vrh