Zmaj berači kukuruza

Itekako su cene nenormalne, rumuni ne da diktiraju nego ne pitaju sta je i kako je, samo kazes koliko para, a oni salju prevoz, skoro na nevidjeno pazare sve sto mogu. Iskusili smo na svojoj kozi, prvo sto se tice Bourgoina koje kupuju po FR cim se pojave u oglasima, pa do domaceg trzista. Uglavnom, uspeli smo kupiti Zmaj 224 pre nedelju dana, 2006. godiste, kazu ljudi poslednja serija, a vidim i par postova iznad pricate o tome da je fabrika zatvorena 2005, no ja mislim da je 2007 zvanicno stala sa radom. Nebitno. Masina je pravi "Zmaj", kazu 50 jutara odradio, i stvarno tako izgleda, " kao nov" . Bice slika kad opet odem kuci ( sad, kreten, nisam slikao), ili ako brat uslika kojim slucajem..

A sto se tice cene branja, prosle godine je bila 50e po jutru.
 
Vi ste ga platili više nego što je bio plaćen kada je kupljen nov.Neko moje mišljenje da ste dodali još malo para Burgon gx 300 kao oko.
 
Bogami berac kukuruza je postao jaca tehnika od nuklearnog reaktora.Ima tu materijala i tehnike za 12 cigli.Nema zezanja::samo odmor::
 
Vi ste ga platili više nego što je bio plaćen kada je kupljen nov.Neko moje mišljenje da ste dodali još malo para Burgon gx 300 kao oko.

Sad ga malo pretera Maticu..A za takvog burgona bi sada trebao dodati jos ovoliko..Nagledao sam se u temi Burgon koliko ste ih vi placali pre par godina, nije nimalo ista situacija, a da kupim neki koji ima tepsiju ispod njega velicine kao i on sam da se skuplja ulje, a vidjao sam takve ( a i ti su 15 cigli), neka hvala..

Bogami berac kukuruza je postao jaca tehnika od nuklearnog reaktora.Ima tu materijala i tehnike za 12 cigli.Nema zezanja::samo odmor::

Tehnika, nego sta, i to SRBSKA! Vidis da su se i Rumuni popalili kao mladi babuni!:haha:
 
2006. je izasla zadnja serija Zmajevih beraca, i tada je 224 kostao ravno 13000 eura kod Corica. Tako da ga je g. Korica platio malte ne ko novog.
 
9038dl.jpg
102o9bn.jpg
24fgzle.jpg
23iuhqf.jpg
 
Ja neznam koje su to kod vas cijene berača ja za 3000€ mog nudio nitko ama baš nitko me nije zvao kolega post iznad kupi 222 za 4800€ ostao sam paf ja sam mog platio 1800€ s tim da mi je osovina tarupa bila savijena i moro sam novu uzet koja je bila 500 € kod nas 223 se moze nac pod tu cijenu neznam kod vas je to onda dobro za onog koji ima za prodat .. !
 
Ja neznam koje su to kod vas cijene berača ja za 3000€ mog nudio nitko ama baš nitko me nije zvao kolega post iznad kupi 222 za 4800€ ostao sam paf ja sam mog platio 1800€ s tim da mi je osovina tarupa bila savijena i moro sam novu uzet koja je bila 500 € kod nas 223 se moze nac pod tu cijenu neznam kod vas je to onda dobro za onog koji ima za prodat .. !
mogao sam kupiti prosle godine al sada je druga pesma da ga nisam kupio uzeli bi ga rumuni,sad stoji ispred kuce i sam dolaze i pitaju dal je za prodaju mogao bi odma zaraditi 200e
 
Ovde u selu pre 3-4 godine je prodato mnogo Zmajevih berača 222 cene su se kretale od 1500 do 2500 sve u zavisnosti od stanja.Imao sam takođe 222 koga sam prodavao 2 godine i jedva sam dobio 3000 eura jer jeftinije nisam hteo da ga dam.Komšija je kupio pre par dana 222 od prvog vlasnika u baš dobrom stanju za 3800 i to na mišiće.
Gospodine Korica iste cene Burgona su bile i kada sam ga ja tražio ali naleti se i na povoljnije samo treba dosta tražiti i bazati tamo vamo.
 
A i kod vas rumunji uzimaju kolega izvezo već oko desetak berača ali kaze da nece zmajeve samo ĐĐ i sip-a neznam evo slika ...
15fgbjp.jpg
 
Gledam temu zamena valjaka Savoris za 3 valjka SIP-a dao 5200,a jos jedan clan mislim Robert dade 2200din za spiralnu gumu po osovini u tip topu.
 
Ja sam stavio prošle godine nove 20 eura komad.
Kod nas u selu ima trojica što vuku berače za Rumuniju.
Dvojica žive par kuća jedan od drugog pa kad sam prolazio pre neki dan bilo je 12 dvorednih berača ZMAJ ispred njihovih kuća:sta:
 
Nazad
Vrh