Zmaj berači kukuruza

Trenutno nisam kuci bice slika sutra inace 4800e svi mi kazu da sam ga pretplatio al mislim da po stanju vredi svaki evro

...i ja sam pre desetak dana kupio 222,al mislim da sam malo bolje prošao od tebe...dao sam 2400e i jednoredni 214 (visoki)...po nekoj mojoj računici izadje mi oko 4100e. Sve hoću da stavim slike,i stoje mi u mobilnom al izgleda da sam izgubio kabl da ih prebacim u komp :sjasi:
 
...i ja sam pre desetak dana kupio 222,al mislim da sam malo bolje prošao od tebe...dao sam 2400e i jednoredni 214 (visoki)...po nekoj mojoj računici izadje mi oko 4100e. Sve hoću da stavim slike,i stoje mi u mobilnom al izgleda da sam izgubio kabl da ih prebacim u komp :sjasi:
Pa mozda si platio i vise rumuni kupili od komsije dobar 214 za 3100e pa ti vidi...
 
pa pogledajte to malo sa svjetlije strane , mnogo berača se prodalo (izvezlo) što automatski znači više posla onima koji rade usluge :osmeh:
 
Ni jedan ni drugi predlog nece mu pomoci...jednostavno kad naidje na neku zeznutu sortu tulaja,ima problem.
To je i glavna mana 2k beracima.Mi smo godinama imali problem sa ns640 stabljikom....znaci oberemo 100kj bilo koje druge sorte nema nikakvog zastoja,i onda kad beremo sledecu,ako je ns 640
tu se mucimo kao isus hrist!
Prosle godine nismo imali problem sa 640,al' sa kws kermesom jesmo.

Nazalost,inzenjeri zmaja su na svim ostalim novijim verzijama beraca,usavrsili bas tu manu,al' su sve ostale vrline k2 unistili!
 
levak ,vajda će ovi momci iz ade ili iz mola pisati.ja još za to nisam čuo ubrzanje direktno u reduktoru.u termometalu u adi imaš ubrzanje sa lančanicima .oko 110evra izađe komplet.a najboje bi bilo i meni da u reduktoru promenim te konusne zupčanike
 
Nazad
Vrh