Zmaj berači kukuruza

Bas si ga lepo platio, moj drug je prosle godine uzeo 223 u super stanju za 4300 evra. Ali zavisi kako naletis, a nadam se da ce tebe 222 da sluyi dugo i dobro pa da zaradi 224
 
Cuo sam da berace ciste rumuni,ukrajinci i moldavci.Pa sa cim su oni brali do sad kad je za njih zmajev berac tehnika snova.Izgleda da su rucno sve do sad::vadjenje_repe::

Komso nov je ko svetog petra kajgana jeftin
 
kad smo ja i braca pitali za nov berac umalo da slogiramo,preterali ga bas,kurafte tehnika,pa po tome nova rakovica bi trebalo da kosta 50 000 eura.Berac kamara lima i gvozdja koju koristis aktivno 15 dana u godini::samo bes::
 
Ja sam moj platio 4000e pre 3 godine,isto 222,84 godiste...Ulozio sam jos oko 200e,sada radi,ne staje,guta sve zivo-nove gume samo brijaju...Zahvalna masina,a Rumuni cujem dobijaju neke subvencije iz EU za svaki kupljeni berac,nema veze sto je polovan,zato i idu po toj ceni...Rumuni su opasni,oni uvek nesto izburgijaju,cim ih nahvataju odmah ce i cena da padne i nece biti tolika traznja...
 
Znam da se ne proizvode vise,sada samo Zmaj radi tanjirace vucne i prikolice valjda.Mi smo gledali Majevica berace a cene kao da kupujem avion a ne kamaru lima i gvozdja.

Moj komsija je prodao zimus 214 obican za 2100 eura u extra stanju,a niski 214s bi trebao biti minimum 3000 eura ako ne gresim:ppozdrav:
 
Kod nas 50€ jutro i to sa prijevozom ljudi masovno vrše nitko kod nas ne bere više kukuruz oberem svoje i kod tetka 20 jutara tu mu uzmem samo gorivo on kod mene ore i to je to !
 
Nazad
Vrh