Zmaj berači kukuruza

Ja sam tako ubrzavao moj 214, samo sto sam ja menjao oba zupcanika, Cini mi se da sam donji stavio sa 11 zuba, a gornji sa 21. To mu je max ubrzavanje, posto manji od 11 nema, o gore ne moze da stane veci od 21, zbog onih limova pored zupcanika
 
zdravo, vec neko vreme pokusavam da pronadjem neki polovni jednoredni berac u onako solidnom stanju medjutim ne razumem se toliko i svako mi prica svoju pricu tj ubedjuje u nesto drugo i ako nije tako, zato sam se i uclanio na ovaj sajt jer sam citao i vidim da ovde ima dosta ljudi koji imaju iskustva s beracima...potreban mi je jednoredni jer planiram da ga vucem sa imt 539a teren nije bas ravan i tako..moze li mi neko predloziti koji berac da izaberem moze li me posavetovati koji je naj bolji za imt 539 i koji bere onakosolidno, nisam u mogucnosti da kupim nov pa zato trazim polovnjaka, zanima me kada gledam berace sta treba da gledam da kod njih sta je bitno?//pozdrav svima izvinite na smetnji pomozite mi u mojim nedoumicama...odgovorite privatnom porukom ili kako god nebitno...
 
cuo sam za njega da su dobri neki kazu sip ali sta znam dosta se hvale zmajevima koliko se krecu sene 214s polovnjaci i znate li nekog da prodaje :haha:a kakvi su 216 :haha: to su noviji od 214 jel tako :haha:koja je ralika izmedju njih ??pozdrav...
 
aleksandaraco tri znaka pitanja i izadje smajli
inace citaj malo temu u kojoj zelis da postavis pitanje jer je odgovor uglavnom u njoj vec napisan - ne budi gotovan :ppozdrav:
 
nisam procitao celu temu ima dosta odgovora kao sto kazes ali me zanima konkretno. procitao sam bar jedan deo ima tacno odgovora ali ne bas u potpunosti kako mi odgovaraju ali ipak kada dobijem odgovor sada i spojim i te odgovore taman ci doci doi pravog zakljucka, a za tri znaka pitanja nisam znao tek posle video kad je izaslo
..
 
Danas smo poćeli pregledavat i pripremat naš Z-222 trebamo promjenit lanćanike na uvlaćnim lancimai šeskant osovinu donju u levatoru ostalo je sve u redu !
 
Znam matiću danas ćemo kompletno sve skidat jucer smo oklope skidali okolo, nego moja dolje nije pukla vec se malo iskrivila i lanac mi jako skaće kad vrti tj. ronda pa moram to sredit !
 
zdravo,ljudi...nov sam-danas sam se učlanio. Hoću da vam kažem da sam zadnjih 2-3 nedelje u potrazi da kupim polovan zmaj222...nisam još ništa kupio...ali sam mnogo iznenadjen kad sam skontao kakav je veliki biznis postao preprodaja berača! Skoro je neverovatno da nadjem da kupim berač od vlasnika...pa,ako neko od vas zna da neki prijatelj,komsija,rodjak ima na prodaju,bio bih mu mnogo zahvalan.
 
Ja sam prodavo berač ali nije bilo kupca pa sada nije na prodaju, evo današnji radovi .. :D
av1bs.jpg

20p0k1.jpg

Danas smo vidli da je osovina donja u redu ali je kućište se razjelo pa moramo novu cijev dat tokaru da mi napravi nekako, zbog toga su mi se svake sezone tamo raspe ležaj stavio sam Fag-a ali ne vrijesi opet se raspo i sada kada smo vidli zna se šta je a gornja osovina je savijena tj. obićan šeskant kupit i novu ubacit !
5n7hpu.jpg

5n7hpu.jpg
 
zdravo,ljudi...nov sam-danas sam se učlanio. Hoću da vam kažem da sam zadnjih 2-3 nedelje u potrazi da kupim polovan zmaj222...nisam još ništa kupio...ali sam mnogo iznenadjen kad sam skontao kakav je veliki biznis postao preprodaja berača! Skoro je neverovatno da nadjem da kupim berač od vlasnika...pa,ako neko od vas zna da neki prijatelj,komsija,rodjak ima na prodaju,bio bih mu mnogo zahvalan.
tesko ces ti to naci kako mislis vidis da je gore luda kuca sve se slilo u kovacicu cene nenormalne oterase sve u rumuniju razbise nas ja sam jedva nasao za jednog naseg clana pristojnog zmaja hteo sam mecku da rodim
 
tako je...meni je kovačica na 11 km i zaprepastio sam se kad sam video cene i kakav biznis ide! ... sve u široj i daljoj okolini prikupili...i čim se pojavi neki na prodaju,tu su! Mnogo sam i nervozan i razočaran...i kad pomislim da treba da dam 1000eura vise nego sto vredi berač,pobesnim...
 
Biće jedan 222 na prodaju uskoro_Od prvog vlasnika u odličnom stanju ako budete još zainteresovani javiću vam broj od čoveka.
 
Nazad
Vrh