Zmaj berači kukuruza

Ljudi prepirete se oko nebitnih stvari,meni sad nije bitno da li je fabricki ili ne vec je placen ali samo ne znam kako moze neko da tvrdi da nije fabricki kad ni sam ne zna da li jeste ili nije al nema veze,a to da ima veci ucinak od vucenog beraca ne znam,samo znam da nema vrat da me boli od okrecanja pozadi,videcemo kako ce se u radu pokazati.
 
Starija masina sa motorom sestakom ako se nevaram.Ima tu dosta tehnike sa Zmaja 780.Nije za brdo vidi se iz aviona,ali za ravnicu extra.Neka masina dobro sluzi i obere jos mnogo hektara:ppozdrav:
 
pa ja bi prije uzeo ovo sokoćalo nego burgona dvorednog , meni ovo izgleda pristojno čak iako mi je jednoredni zmaj pravio problema da mi pola kose opalo
 
Samo pogledajte kakva mu je limarija,kabina pa mi recite da li je te famozne 86-te godine i na kojem beraču i kombajnu postojala takva.Ima varijator od 780-tke...
 
Kabina nije original,jer je nije ni imao izgleda ovaj berac,samo kisobran.Ovo je do 1976 god.Koji motor ima ako nije drzavna tajna?:ppozdrav:
 
Samo pogledajte kakva mu je limarija,kabina pa mi recite da li je te famozne 86-te godine i na kojem beraču i kombajnu postojala takva.Ima varijator od 780-tke...
u kombajne se totalno ne razumijem tako da te detalje uopšte ne vidim a i kakve veze ima jeli fabrički ili prepravljani
nekada je prepravka bolja od originala , ni konstruktori nisu pametniji od nekoliko nadrkanih korisnika sa brusilicom u rukama koji tačno znaju šta im treba

ja sam rekao da bi prije uzeo ovo nego burgona iz razloga dijelova , a ako ima varijatorski pogon onda je to po meni skoro savršeno , neuporedivo je jednostavnije hidripogona a dijelova na svakom ćošku , a jeftinije duplo
 
Potpisujem!I ja vecinu stvari budzim pa ispadnu bolje od fabrickih.Najvaznije je da ima delova za budz
 
ma za te pare nije loše, samo da radi kako treba pa i neka je ručni rad, čestitke od mene na kupovini.
jel stigao kući da dodjem da pogledam to čudo.... iskreno do sada nisam niti video niti čuo za ovakav berač...
ne znam samo kakva će situacija biti kad napuni bunker s obzirom da ima mehanički upravljač.....
 
Hvala Nenade na cestitki,pre 5 avgusta ne verujem da cemo da ga doteramo jer ja idem na more pa kad se vratim idemo u pustolovinu za njim,sto se tice mehanickog upravljaca gazda kaze da se lako upravlja i kad je pun,a i nije tesko da mu se ugradi hidraulika,i ja nikada nisam cuo za ovaj berac,iso sam cisto da vidim kakvo je to cudo,i posle 5 sati gledanja,zapazanja i td. ustanovili smo da je on ipak bolji pored svih tih nedostataka od svakog vucnog beraca jer smo mi hteli vucni,jer su burgoini papreno skupi i nemam nameru da dajem toliki novac.e sad dok ne pocnem da radim s njim ne znam sta ce biti.:osmeh:
 
Pujol cestitam na kupovini, a hteo bih samo nesto da dodam! Skoro sam bio kod coveka ovde kod mene u Jagodini, koji prepravlja zitne zmajeve da beru u klipu, ugradjuje komusacki sto i pravi bunker i to radi stvarno profi. Kaze da je prepravio do sad 4 komada i trenutno u dvoristu ima jednog dvorednog koji je po meni malo losije odradjen, a sada zavrsava od 142-ke cetvororedni.Ubacio je komusacki sto od nekog ruskog beraca(HERSONEC- ispravite me ako gresim) i pravi pozadi bunker, stvarno izgleda kao babaroga. Ici cu uskoro ponovo do njega da slikam cisto da se vidi kako to radi.
 
Nazad
Vrh