Zmaj berači kukuruza

Imam, 222 već sam to napisao jako zadovoljan .. :D
Prodajem, ga zbog toga jer hoću uzet kukuruznu adaptaciju za kombajn 223 obere duplo više u danu nego 222, kolega za 12h rada obere sa 223 7ha sa imt 560, a ja sam za 12h sa 222 i imt 565 brao po 5,5-6kj maksimalno .. a nikad nisam brao više od 8kj svojeg godišnje tako da mi 223 ili 224 nije trebo .. tetak ima ponudu da kupi 224 za nekih 25 000kn .. :cao:
 
druže nije da ti neverujem ali sa 560 i 223 7 hektara za 12 sati :sta: čak i pod uslovom da je u jednoj tabli i da je pološ kukuruz i da isključi tarup je za nepoverovat,jer jednostavno taj traktor bi morao ići 2 gom brzom da bi to postigao
 
neznam koste ali samo znam da vi morate malo vise da ucite o beracima kako mogu da idu i koji traktori mogu daih vuku
 
MONTOYA je napisao(la):
druže nije da ti neverujem ali sa 560 i 223 7 hektara za 12 sati :sta: čak i pod uslovom da je u jednoj tabli i da je pološ kukuruz i da isključi tarup je za nepoverovat,jer jednostavno taj traktor bi morao ići 2 gom brzom da bi to postigao
Meni, je isto ćudno tako mi se kolega hvali, još mi je reko da je neke preinake napravio, ja nikad nisam vidio da je brao toliko ali oni su brali onaj sjemenski kukuruz bili po noći sad ako on laže lažem i ja :cao: :ppozdrav:
 
da nijemalo mnogo sa 560 obrati toliko ja sa 820 oberem za 10 sati 8 jutara .
 
gogan je napisao(la):
da nijemalo mnogo sa 560 obrati toliko ja sa 820 oberem za 10 sati 8 jutara .
Ja, sam mojim 222 i tvornićkim tarupom nemogu brze od 2. spore a tako mi je on reko za 223 .. dal laže več sam napiso nezznam :ppozdrav:
Ja, sam napiso da godišnje svojeg oberem 8kj sve ukupno a ostalo ovršim prve godine sam obro blizu 100kj, kad je berač bio kao da je iz tvornice izašo otac sve izmjenio, druge godine sam obro ja sa 565 60kj .. a ove tj. lane sam obro 25kj sve ukupno sa usluga i moje, jer je berač zakazo prije nego što sam poćeo brat sam ga posudio i momci su brali 48 sati na smjene i upalili 1000 o/min i berač se jednostavno raspo ležajevi se rasuli razbili su ga i od tada mi se poćeo kvarit i ja i otac ga bukvalno rasturimo u 11 mjesecu, i oberemo 5kj bez ikakvog kvara, zato ga prodajem dođe me pitat berač ima po 80kj za brat i onda mi uništi a nemogu da nedam .. :udri:
 
Ja mu ipak ne bih dao.U redu je 10-ak jutara ali 80 nije.Eto prodaješ ga pa mu ponudi da ga kupi a verujem da će ti reći da mu ne treba,nekoliko puta sam bio u istoj situaciji samo druge mašine u pitanju pa znam kako je to.
 
Nemoram prićat vidim da su i ostali bar malo upoznati s time, ali ne dam ga nagodinu sada bi oni i moj kombajn ali to nikako nedam dns sam im baš za kombajn reko naspi gorivo ja što ti danas ovršim vozim ga kuči i sutra nastavljamo, a prvo svoje vršim.. a opet kad me dođe pitat kako ne dat necemo dalje u :off_topic:
 
MONTOYA je napisao(la):
Petru je napisao(la):
223 sa imt577 ide sa trecom i ponekad sa cetvrtom sporohodnom bez problema :ppozdrav:
sa 577 i 224 najčešće 5 spora pa 1 brza,ponekad 4 spora
zavisi i od kukuruza ako po 1jutro izadje malo vise od jedne zmajevke ili dve 5t nece moci 5 soprohodnom il 1brzohodnom
 
Nazad
Vrh