Zmaj berači kukuruza

dobar dan domacini...ja sam ob

rad popljoprivrednik imam jedan problem.dali ima neko tarup za 222 ZMAJ?
 
obrad je napisao(la):
dobar dan domacini...ja sam ob

rad popljoprivrednik imam jedan problem.dali ima neko tarup za 222 ZMAJ?
Imas u padini prave nove tarupe za sve vrste beraca takozvane lake tarupe mislim da je 250e nov sa novim nozevima samo da ga montiras
 
mladenmaso je napisao(la):
imam nekakvu ponudu zmaj 223 91g. 4000 e. vrijedili to
niasm jos iosao gledati
Ako je očuvan sigurno da vredi toliko, kad budeš išao da ga gledaš uslikaj pa da ga i mi pogledamo, lakše ćemo diskutovati. :ppozdrav:
 
Mića967 je napisao(la):
mladenmaso je napisao(la):
imam nekakvu ponudu zmaj 223 91g. 4000 e. vrijedili to
niasm jos iosao gledati
Ako je očuvan sigurno da vredi toliko, kad budeš išao da ga gledaš uslikaj pa da ga i mi pogledamo, lakše ćemo diskutovati. :ppozdrav:


A koliko vredi Zmaj 224 2001godiste koji je uradio manje od 200h do sada....?
Skoro kao u fabrickom stanju...? Jos ima ona strafta po sredini guma ako znate na koju mislim od odlivka :)
 
obrad je napisao(la):
dobar dan domacini...ja sam ob

rad popljoprivrednik imam jedan problem.dali ima neko tarup za 222 ZMAJ?
Ćini mi se da sam ja 2009 godine tarup novi sa noževima , ležajevima platio 500 € u šidu a kolega samnom tjedan dana poslje za 223 platio na istom mjestu 250€ tamo je i sada tako neznam zašto je na 223 duplo jeftiniji gdje god dođem .. :sta:
 
to da, to sam mislio
Post je spojen: [time]1296234696[/time]
_________________________________________________
Čugi je napisao(la):
222 nema vetar i teleskopski bunker i ima 2 baterije komušača, 223 ima vetar i tel. bunker i 2 baterije komušača , 224 ima vetar i tel. bunker i 3 baterije komušača, te je on i najbolji Zmajev dvoredni berač.

citao sam temu pa me ovo malo zbunilo
 
Zna li ko mozda nekog majstora sto prepravlja zmajeve kombajne u samohodne berace kukuruza?Ja imam prepravljenog zmaja 132-ku a nemam iskustva sa njim pa mi treba pomoc nekoga ko ih je prepravljao.
 
33m7b60.jpg

Post je spojen: [time]1296399999[/time]
_________________________________________________
23iynif.jpg
 
Obradovic je napisao(la):
Zna li ko mozda nekog majstora sto prepravlja zmajeve kombajne u samohodne berace kukuruza?Ja imam prepravljenog zmaja 132-ku a nemam iskustva sa njim pa mi treba pomoc nekoga ko ih je prepravljao.
sta te muci pitaj ja sam ih popravljao doduse nisam prepravljao
 
Lomi mi kukuruz,doduse ne mnogo ali dovoljno da me nervira.Najveci problem mi je sto mi namotava travu na valjke pa dosta izgubim vremena cisteci valjke.Imam 12 valjaka i svi su gumeni,2010 sam ih sve izmenjao i kao novi su
 
Nazad
Vrh