Zmaj berači kukuruza

Ma, osovina i gore i dolje je citava, nego mi je labav taj lanac idem ga sada skratit za jos jednu pa ode brat hvala .. :D
Post je spojen: [time]1290356546[/time]
_________________________________________________
Opet, problem .. izbio jednu spojnicu (par) i sada vrti našpanovan sve oke ali lanac elvatora kako da kažem štrepi malo drnda lijevo,desno pa udara i lamata a lezaj je citav promjenjen prije 2 tjedna dal ima ko kakvu pretpostavku ? :udri: :udri:
 
@Cugi tehnicki je kao zmaj,na godinu dobija nove gumene valjke a ove godine ga nisam farbao,jer sam i ovog leta imao opetaciju noge pa mi se nije pentralo po beracu,ali ce biti nadam se. :ppozdrav:
 
Radi jedan majstor iz Padine
Post je spojen: [time]1294516570[/time]
_________________________________________________
guljas albert je napisao(la):
da li neko preraduje montazne berace u okolini zrenjanina?radi se o beracu 211
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Mi smo naseg prosle godine platili 7500 eura. 93. godiste, brao 10-ak lanaca godisnjeod coveka iz Opova. Bukvalno kao nov.
Lalo ok je to ako je bas kao nov,kod mene je za 7000e covek doterao 224 a ispred mesare plavi dunav pancevo, prodat je isto 224 za 8000 al tim nije ni farba original bila odrana jos.Za 224 sam i informisan a zato pitam cene 223 jer mislim da je jeftiniji :cao:
 
teško je naći baš dobru 223-ku,a ako je dobra nije jeftina i nije mnogo jeftinija od 224
sad pitanje je šta hoćeš
i ja sam tražio 223 a kupio 224 i nisam se pokajao
 
kvalitet materijala je diskutabilan...malo koja 223 nije cepana i koš ojačavan
na 224 su to malo popravili,kažem malo jer se to i kod njih dešava
kad ima palih kukuruza i moraš da spustiš kljunove nisko onda i tarup ide baš nisko a dok kod fiksnog to nije bitno,naravno kad je redovna situacija i podigneš kljunove gore rasterećeniji je tarup
224 ima bolji elevator što vuče u koš
 
da li ima nekog na forumu iz melenaca? zanima me covek koji je preradio berac 2k kojcicu.ivica grosin.nek mi neko da njegov broj telefona ako moze.unapred hvala.
 
Nazad
Vrh