Zmaj berači kukuruza

ja imam ovu kombinaciju gore navedenu i nikako mi neide pa sam zeleo da znam ima li jos neko da mi da par saveta
 
verovali ili ne ja sa ovom mojom kombinacijom nemam nikakav ucinak moze se reci 1.5 kj na dan
 
igor 83 je napisao(la):
da li neko zna idu li u kombinaciji torpedo 45 i zmaj 212? hvala unapred
Jedino da ubrzaš kardan ili da ubaciš neki reduktor na beraču.Ja sam nekoliko godina radio sa 4806 i Z 212.Moramao sam jak gas a malu brzinu a učinak mali.Kad sam kupio 75 bilo je milina.
 
ima i kod mene jedan covek torpedo i tornado 35 i nije zadovoljan nikako sa ucinkom.ja imam vladimirca i tornado 35 i ide ko metak,4 jutra za 10 sati,po meni najbolja kombinacija mada nema kuplung duplak.5 litara nafte po jutru vise puta mereno. :D
 
kanalas robert je napisao(la):
ima i kod mene jedan covek torpedo i tornado 35 i nije zadovoljan nikako sa ucinkom.ja imam vladimirca i tornado 35 i ide ko metak,4 jutra za 10 sati,po meni najbolja kombinacija mada nema kuplung duplak.5 litara nafte po jutru vise puta mereno. :D
ma i ja sam tjerao vladimircom onoga moga zmaja i nikako nisam mogao , jednostepeno kvačilo mi je pravilo ogromne probleme a i brzinu kretanja nikako nisam mogao da ''upecam''
kojom ti brzinom bereš?
Post je spojen: [time]1288637910[/time]
_________________________________________________
zaboravih reć , berač je bio ubrzan ali je bio u malo lošijem stanju pa je često moralo da se zastaje da proguta
 
ajde sada ti meni objasni gdje se nalazi ta brzina pošto se brzine vladimirca tumače na više načina

pretpostavljam da je to brzina :sebi,desno,sporohodna
 
:haha: E, sad ga i ti hoces, dvoredni.
Napravi od babe, devojku.
Uradis usluzno 15 ak hektara kukuruza sa jednorednim, zatim ga prodas i sve ulozis u dobar dvoredni.

igor 83 je napisao(la):
ja imam ovu kombinaciju gore navedenu i nikako mi neide pa sam zeleo da znam ima li jos neko da mi da par saveta

Kombinaciju sa torpedom ili imt?
 
Dali je neko od vas pokusao da od jednorednog zmajevog beraca 214 napravi dvoredni?Ja ovaj jednoredni vucem sa 558 i zadovoljan sam ucinkom,ali ovo bih uradio samo da bih izbegao duplo gazenje,a samim tim da bih imao i veci ucinak.
 
Evo već si prekršio jedno veoma važno pravilo a to je da se ovde nikako ne piše velikim slovima jer se to smatra vikanjem!Još jedna greška i daljnje ignorisanje p.p i ideš na hlađenje!
 
Nazad
Vrh