Zmaj berači kukuruza

Ja zamalo da upropastim šraf. Hvala Montoya. Imaš :ppozdrav:
 
Ok, sutra nastavljam sa radom pa mi stvarno dobro dodju ovi saveti. Takodje menjam i ležajeve na kardanu.
Komušaljka je doterana sa nekim novim konusnim gumama, novi prsti, zvezde... Ima da radi ko Zmaj.
 
Matić je napisao(la):
Ko god se bavi proizvodnjom nalepnica može ti napraviti.Ima i kod vas u HR garantovano neko ko se time bavi jer da dolaziš ovde da ih kupiš nema smisla a i ne isplati se.
Ma, znam ti u tiskarama, neda im se to radit a bplje mi izgleda sa naljepnicama, a naci cu vec nesta a jel ima netko kako bih reko u pdfu naljepnice ili samo slike jer nesjecam ih se najbolje pa tom tiskaru neznam kako da kažem... ?? :ppozdrav:
 
MONTOYA je napisao(la):
kad već skidaš kardan proveri kakva ti je biksna na kardanu gde nailazi na osovinu reduktora,to je bitna stvar ako ima lufta trese reduktor

Biksna je loša, zna li neko gde mogu da je nabavim_?
 
jel mi moze neko reci kako da stavim svoj video? danas poceo da berem,pa reko da stavim snimak :ppozdrav:
 
apfn5w.jpg

evo i mog zmaja, sveze ofarban samo fale nalepnice
Post je spojen: [time]1283975447[/time]
_________________________________________________
28a47ex.jpg

nlqtex.jpg

evo jos neka slika
 
@Topalovic

Imas u Rumi (malo si okasnio), guma za valjke, takodje u prodavnicama rez delova. U Rumi sam, pre dve godine
i ja kupio.

Gledaj da budu protkane kroz sredinu.

Sutra krecemo u berbu, ako ne padne kisa. Nestalo starog kukuruza. :cao:
 
85 godiste, inace sad sam ga uzeo, nije radio od 99 godine, bio na klocnama a do tada je radio samo svoje oko 10h godisnje
 
http://www.lastihoguma.com/
Danas sam zvao ovog za gume na valjcima, covek garantuje da su dobre 25 din komad, a sirine 10mm, ima i zvezde 650 din ali imaju 10 kraka, ja sam odlucio da uzmem sa 13.
Jel ima neko ideju gde da stavim ventilator na zmaja 214 i ubrzao bih elevator malo pa ne znam za koliko zuba da stavim manji zupcanik. ako moze neki savet :cao:
 
Nazad
Vrh