Zmaj berači kukuruza

dragan_pet je napisao(la):
zmaj k2 montiran na sasiju od dajca motor dajc 110 konja.ima li ko uputstvo za koriscenje i katalog rezervnih delova za zmaj k2?entuzijasta videcemo da li cemo nesto uraditi ove godine.pozdrav svima


pozdrav, daj neku sliku, mozda ti neko jos i pomogne, pri usavrsavanju!!!! :D :ppozdrav:
 
PIFTA je napisao(la):
topalovic je napisao(la):
hvala nasao sam neki 211 prepravljen da kipuje za vrlo male pare treba samo da odem da ga vidim :ppozdrav:
Koliko je taj para komsija kod mene prodao 211 sa kipom za 700 evr.
ma oko 800 eura ceni ali nisam imao vremena da odem po njegovoj prici kaze da nije u losem stanju ali dok moje oci ne vide nista neverujem :haha:
 
Kod mene komsija prodao 211 za 700evr. i podigao kredit da bi kupio 216 kojeg je platio 4.000 a ima nekih 4-5 hektara kukuruza gde mu je racunica ja neznam :nono:. :sta:
 
Mana mu je što treba da se montira na traktor ako mu nisu napravili kolica, inače isto radi kao 212,213,214.
 
topalovic je napisao(la):
sta je mana zmaju 211 sem brzine :sta:
ja dok sam ga imao OBOŽAVAO je da iskrivi onu osovinu na gornjem eliminatorskom valjku **greška mu materina :udri: :udri: :udri:
inače ostalo je radilo ok, samo iskrivi osovinu i prekine lanac koji ide na komušačke valjke , šta je uzrok a šta posledica nisam utvrdio , tako sam ga i prodao
malo sam ulažio problem tako što sam dogradio jedan ležaj sa vanjske strane te osovine pa je nije više krivio , samo je kidao lanac ::lose::
 
savoris je napisao(la):
topalovic je napisao(la):
sta je mana zmaju 211 sem brzine :sta:
ja dok sam ga imao OBOŽAVAO je da iskrivi onu osovinu na gornjem eliminatorskom valjku p..... mu materina :udri: :udri: :udri:
inače ostalo je radilo ok, samo iskrivi osovinu i prekine lanac koji ide na komušačke valjke , šta je uzrok a šta posledica nisam utvrdio , tako sam ga i prodao
malo sam ulažio problem tako što sam dogradio jedan ležaj sa vanjske strane te osovine pa je nije više krivio , samo je kidao lanac ::lose::
nisi imao na kardanu preskakac pa kad zagusi mora nesto da otkine ili da ugasi traktor
 
sta mislite o 216 2002godiste uradio oko 20 hektara garaziran ima signalizaciju dali je to dobra masina i koliko stvarno vredi tip mi trazi 4000E .
 
Za te pare može da se kupi i dvoredni 222. Pitanje je da li ti treba dvoredni, odnosno da li imaš čime da ga vučeš.
 
nemam uslova za dvoredni losi putevi uzani i iskopani teren brdovit a traktor je 560 i539hteo sam prvo 222 ali kad sam video koliko je veliki,odustao sam od njega.Ovaj 216 nije nista radio tako da na njemu nemam nikakvo ulaganje vlasnik je spustio cenu na 3700 jeftinije ga neda , jos se mislim.
 
Nazad
Vrh