Zmaj berači kukuruza

tip top se zove firma a imaš i šulok u adi meni su radili
 
Boki-Vl je napisao(la):
Treba da menjam privodne lance na beracu Zmaj 224, sta kupiti? Cujem da Demetra iz S.Pazove su dosta kvalitetni lanci (Slovenacki). Sta kupiti?
Boki dobro si cuo ako ti treba njihov broj javise na p.p :ppozdrav:
 
Toliko i vrede Boki.U pitanju su Codex lanci i svake sezone moraju da se menjaju jer se istegnu nenormalno.Najbolja i najskuplja varijanta su Filip Kljajić lanci,staviš i ne misliš. :cao:
 
Matić je napisao(la):
Toliko i vrede Boki.U pitanju su Codex lanci i svake sezone moraju da se menjaju jer se istegnu nenormalno.Najbolja i najskuplja varijanta su Filip Kljajić lanci,staviš i ne misliš. :cao:
Da li imas br. tel., sigurno moze da se posalje preko brze poste... :ppozdrav:
 
zmaj k2 montiran na sasiju od dajca motor dajc 110 konja.ima li ko uputstvo za koriscenje i katalog rezervnih delova za zmaj k2?entuzijasta videcemo da li cemo nesto uraditi ove godine.pozdrav svima
 
To stoji i problem je kada se pojede guma i ostane platno koje neće nikako da ljušti.Imam te livene nazovimo ih gumeno-plastične i jesu dobre što se tiče ljuštenja ali je problem što pucaju i jednostavno spadnu sa valjka i onda provlači ceo klip kroz tu novonastalu rupu i kruni ga samo tako.Šta uzeti pitanje je sad?Znam da kvaliteta gotovo i da nema.
 
ja imam K2 i on bere veoma čisto jer ima rolne kao burgoni a prošle godine sam stavio ove gumene sa platnom i sada je to nešto neverovatno kako je čist kukuruz kao ručno obrano i mislim da su ove sa platnom bolje :D
 
Nazad
Vrh