Zmaj berači kukuruza

Taj lako ide za 3000 hiljade,to su im cene ako misliš da prodaš drugačije ne može
 
MONTOYA je napisao(la):
imam i ja 222 u nenormalno dobrom stanju
Montoya,
sta ti znaci nenormalno dobro stanje?
Koja je tvoja procena koliko moze da uradi bez kvara?
Zainteresovan sam ali si mi daleko,nemogu ga doterati,moram platiti kamion,trebalo bi ici videti...verujem ja tebi na rec ali ova mojaj zmija u dzepu nikome neveruje :nono:
 
Rabadzija je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
imam i ja 222 u nenormalno dobrom stanju
Montoya,
sta ti znaci nenormalno dobro stanje?
Koja je tvoja procena koliko moze da uradi bez kvara?
Zainteresovan sam ali si mi daleko,nemogu ga doterati,moram platiti kamion,trebalo bi ici videti...verujem ja tebi na rec ali ova mojaj zmija u dzepu nikome neveruje :nono:
Ja znam njegov berac drugim recima se moze reci u ekstra stanju. :D
 
Jes da sam moderator,al moram napraviti off,koliko vidim kod Montoye je sve cakum pakum berac,kombajn a i traktori. ::svaka cast:: ::svaka cast::

Rabadzija ako se razumes oko beraca onda mu dodje isto dal uzeo u srednjem stanju pa utegnuo ili cakum pakum pa vise platio.
 
Kupio bih Z214 skracen spusten prosiren na 6 valjaka svi lanci i zubpcanici novi , lose prefarban ima ventilator na ulazu u kljun ,covek mi trazi 2500e , neznam koliko ga precenio ? Na komusaljskom stolu ima lopatice nema one zvezde ?
 
ala je to neka budzevina,jesi siguran da to nije 213 ili cak 212 samo nabudzen...
nije to puno para za vas kraj,ovde 213 spreman za prodaju ide za 1300-1500e a 214 obican ide za 2000e pa na vise,ima koji su ovde na forumu prodavali i za 3000-3500e ali su bili bas novi.
Kod mene je 214 ili mozda cak 214s ne znam tacno otisao za 3000e-3500e ali je kod dede brao samo par jutara ispod 5 jutara godisnje.

Ako si siguran da je to 214 a spusten i dobro utegnut onda to nije puno para,mada ne kapiram kako ima ventilator na ulazu u kljun... :sta:
 
Na ulazu u ljun gore iznad ulaza klipova ima propeler koji se okrece i kao pravi vetar . Kako da ga provalim kojije ?
Post je spojen: [time]1280935170[/time]
_________________________________________________
Nema teleskop kipovanja, i radi na samo 1 klipu za kip. Normalno ima 2 klip za podizanje celog beraca,
podesavanje visine
 
214 ima dosta vecu guzicu od 213 masivnija je,sad idem da izmerim sirinu nazad pa ti javim,vidi na ovima 212 i 213 je u glavnom i sasija varena,imaju drugaciju rudu...
Imas na prvih par stranica ove teme uporedne slike tih beraca. :cao:
Npr na mom 214 je ruda podesiva po visini samo pomeranjem klinova dok onaj budzen to nema vec je zavarena,ima dosta nacina da se provali.
A taj ventilator...sto bi neki rekli zrakoprc izgleda da on tu nista ne radi kad je velika masa on nema efekta,u glavnom stoje na 2/33 komusackih valjaka i tu rade glavni posao tj kad ostane ono malo komusine nju sateraju u valjke.
I moj bunker ima samo 1 klip za kipu koji je na sredini bunkere i tu je bunker "ulubljen" unutra kako bi stao klip.
214 obican ima "sapu" izmedju levatora kukuruza i bunkera koja gura levator nazad kad bunker krene da kipuje.
Limarija kod uvodnih lanaca se skida na klik tj nema sarafanja,za 2 min skines te limove.
Kod rude mora imati kuriju za rucnu kipu kao na nekim zmajevkama jedan rezervoar ulja i mali klip kojim dizes bunker ako crkne traktor ili van sezone sredjujes pa da ne kacis traktor da bi mu digao guzicu ti caskom napumpas kao dizalicu.
Odoh da premerim sirinu. :cao:
Post je spojen: [time]1280936322[/time]
_________________________________________________
240cm-245cm
 
a5c1l1.jpg
valjci , 2 metalna i 5 gumena
2ihs8bn.jpg

2hs0u2r.jpg
2lkvats.jpg

vosaaf.jpg

25kj7ns.jpg
ovaj most mi se ne svidja
bhxaf9.jpg

29ly421.jpg
ovde je isto dodao jos 2 valjka
2yyqebo.jpg
a ovo je umesto zvezda
Post je spojen: [time]1280941888[/time]
_________________________________________________
N.A. jel to komplet zadnjina 240-245
 
prva slika mi nije jasna jer ta dva valjka sto su dodana nicemu nesluze pogledajte malo bolje
 
To je sirina zadnjeg lima tj guzice sto ja tako zovem znaci onaj deo koji se dize i spusta.
Slike su ti dosta lose pa se ne vidi najbolje ali ne lici to meni ni najmanje na 214.
Sutra putujem i ne znam kad se vracam,ako te nesto zanimaj pitaj sad ili sacekaj dok se vratim. :cao:
 
Rabadzija je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
imam i ja 222 u nenormalno dobrom stanju
Montoya,
sta ti znaci nenormalno dobro stanje?
Koja je tvoja procena koliko moze da uradi bez kvara?
Zainteresovan sam ali si mi daleko,nemogu ga doterati,moram platiti kamion,trebalo bi ici videti...verujem ja tebi na rec ali ova mojaj zmija u dzepu nikome neveruje :nono:
u poslednje 3 godine nisam imao kvara,što ništa neznači i ako bi nov uzeo da se nebi pokvario,pred svaku sezonu ga pregledam što je sumnjivo menjam a ako ti njega samo teraš i ne ulažeš....
 
Treba da menjam privodne lance na beracu Zmaj 224, sta kupiti? Cujem da Demetra iz S.Pazove su dosta kvalitetni lanci (Slovenacki). Sta kupiti?
 
Ja bih trebao da menjam gumene valjke na beracu zmaj 224?
Od koga ih kupiti,a da su kvalitetni!
Kakvi su u rumi sam gledao od suloka ili neko drugi?hvala :udri:
 
zmaje ne znam da li ti je Čoka daleko ali je najbolje da skineš osovine i da ti oni nabiju gume jer mi to ne možemo tako uraditi,oni idu i po vašarima
 
gde je coka? :cao:
Post je spojen: [time]1281728976[/time]
_________________________________________________
I kako se zove firma?
 
Nazad
Vrh