Zmaj berači kukuruza

10e4f4420b2a03005465cd229e6d55a6.jpg

Danas počeli sezonu, brao komšiji, sa 60 ari 3 bunkera.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
pise samo broj dela za kais, ne znam dal se moze gde naci po tome, ima neko dimenzije mozda, to bi mi vise pomoglo

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
<Ne treba SIniša. Dobio sam od kolege. Ako nekome treba od 224 uputstvo, neka se javi. Isto ako neko ima još katalog rezervnih delova za isti, neka mi se javi. Bio bih veoma zahvalan.
 
Ili otvori ono iznad klipa ili ako je nisko onda stavi jednu klicnu ( dasku ) između šasije i reduktora.
 
Ne bi trebalo da je uopste moguce to ,bar ne na 221,kod njega okrece tarup suprotno od pravca kretanja,ako se neki noz otkaci,i to bude u najgorem trenutku,prema nazad,zavrsice ce u glavnoj gredi sto spaja tockove,ili eventualno u tom debelom limu nazad,njega probiti nece,ili u zemlji :).Vece su sanse ako si ispred beraca,tad te moze probusiti noz ako se otkaci.Nzm inace kako je kod drugih beraca,tj kakve su im sasije ispod,smer kretanja tarupa ,itd.
Naravno sve u svemu treba izbegavati tarup :),i ja sam gledam da nisam napred ili nazad kad radi berac,samo sa strana.
 
Evo i moje mašine današnji posao pre kiše,radimo punom parom bez stajanja.


Ajd mi malo poslikaj kako si rjesio koš.....izgleda mi dosta dobro, masivno, cvrsto......ako i imas vremena, nebi bilo lose i staviti koju mjeru
Hvala

- - - - - - - - - -

Evo i moje mašine današnji posao pre kiše,radimo punom parom bez stajanja.


Ajd mi malo poslikaj kako si rjesio koš.....izgleda mi dosta dobro, masivno, cvrsto......ako i imas vremena, nebi bilo lose i staviti koju mjeru
Hvala
 
Nazad
Vrh