Zmaj berači kukuruza

DALI ima neko komusaljku od ZMAJA 221 moze i nekompletna trebaju mi valjci ,, ili ako neko rastura kombajne ako moze broj tel ,,
Mi smo lane kupili komplet komusaljkuza 400 evra,ima u Vajskoj kolko hoces,malo su papreni, ali ako nemas drugo resenje , to ti je.
Sad ce Ruma oni su tamo neki vec 1.a 2. svi.Inace odes u Vajsku trazis , gvozdjare, i nema da omasis.
 
Ja sam uzeo od Šuloka zvezde i tačno je da pucaju.
Koliko se meni čini previše su armirane platnom, pa se samim tim i lošije komuša kukuruz.
 
Da nije neko od forumaša kupio dvorednog dajca u Stepanovićevu pre dve godine.Ja sam ga terao dve godine odlican berac ali gazda slabo ulagao u njega.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Gdje mogu uzeti nokte za zmaja, za metalne valjke, da je nije daleko od Sombora, Odzaka, do Novog Sada, tu negdje?
 
Nokti kupljeni, kao i djelovi za ubrzanje beraca......fali mi samo kuciste za 6207 lezaj, to nisu imali, ako neuspijem nabaviti, planiram izraditi....

Lancanike sam uzeo sa 13 i 23 zuba
 
Ostao panjic u beracu zmaj 222, ne znam ni sam kako. Krenuo da berem i ne mogu da verujem da ni jedna lamela nije odreagovala. Traktor se ugasio, posledica iskrivila se jedna osovina od zvezda, tri spanera su se iskrivila totano uvila limove. Sve rastureno ispeglano i danas da sastavim. Samo se nadam da nije jos nesto stradalo. Obavezno cu morati lamele da razradim da reaguju. Inace berac kupljen od prvog vlasnika u ekstra stanju. Samo da poludi covek.
 
Termometal, sa onim drvenim djelom mislim da su 56din, od 26kom falilo 18, jos su i novi komusaci, sada cisti kako treba

U vezi panjica, ja nevolim kad se nesto ostavlja po strojevima, i bojim se takve situacije, puno stete zbog gluposti
 
Нокте је тешко наћи добре. Писао сам већ узмем један нов и узмем ножеве од косе старе и нове и стегнем нокат на нож и сечем брусилицом. Један нож од косе 3 нокта
 
Budem vidio kako ce se pokazati nakon prve godine, al bez 18 noktiju nije valjalo, sada imam sve i cisti da se u cjelom bunkeru nemoze naci ni jedan prljavi, al stavljeni i novi komusaci i zvijezde iznad.....jos sam ubacio i tarup sa novim nozevima, sada isjece kukuruzovinu na 10-15cm duzine, biti ce puno lakse za oranje, jer sam radio bez tarupa do sada, kako imam jednoredni zmaj.....k2 dok sam imao jednu godinu, njegov tarup se vrtio prema nazad i taj je najbolje radio, al je i uzimao najvise snage traktoru.....
 
E ovo je alat stogod koristan.
34dlzkm.jpg

2qxsugh.jpg
 
Nazad
Vrh