Zmaj berači kukuruza

pozzz kolege forumasi.hteo bih da kupim berac 2k ali ih gotovo ne nalazim po oglasima , pa ako neko mozda zna da neko ima i prodaje bio bih zahvalan da me se seti
 
hvala kontaktiracu ih.citajuci po forumu ljudi hvale 2k i mislim da je dobar izbor za kupovinu mozda i bolji od 221.kazu da manje opterecuje traktor a svi ostali noviji su mi trenutno nedostizni. da li sam u pravu ili mozda gresim sta mislite
 
imao k2, mogu reći da je najbolji berač, ako ima koš, al moj nije bio baš u nekom stanju i nije se isplatilo popravljati, jedan se prodavao blizu mene za 1200€, garažiran, prva boja, al nisam stigao, netko je bio brži.....ovi 222, 223 su za moje potrebe preskupi.....sada imam 212, da je i na njemu prepraviti koš, nebi bio loš, ovu godinu odradio bez kvara, i u dosta dobrom je stanju, samo kažem, fali hidraulika na košu i ništa više......al mislim da ni dobar 221 nije loš izbor, bio jedan dobar, dugo se prodavao za 650€, al na slikama nije izgledao loše, nigdje savijen po limariji, prva boja, al vjerojatno ga nitko nije htio jer nema koš.....kod nas se večinom ljudi odlučuju za sipa
 
da pa i meni su ostali modeli preskupi, a kazem citah po forumu i ljudi hvale 2k naravno zavisi od stanja ali generalno su ok.
 
svi oni imaju oko 40 godina, i što očekivati, da je godišnje brao 50 jutara, bilo bi previše, al nekada se kukuruz isključivo brao u klipu, pa tih godina kada je proizveden drugih berača nije ni bilo, pa vjerujem da su godišnje radili 100-200 jutara, krajem 70tih
 
Imam ja zmaj 214 prodao bih ga prva boja moj otac ga je kupio u dobrom stanju ove god nije uopste isparkiravan pa koga zanima neka se javi
 
Ја сам овог звао кад сам тражио берач,познајем по сликама,и није ми баш уливао поверење па нисам ни отишао да гледам...
 
Jel znate nekoga da bi htio ugraditi koš na zmaj 221?????
I da to uredno radi.....
 
Nazad
Vrh