Zmaj berači kukuruza

Moze li mi neko reci nesto o ispadanju bunkers na 224? Cuo sam da im je to mana. Da li imaju jos neku manu? I da li se to moze ojacati?
I kako spadne? Spadne u prikolicu dok se kipuje ili?

Nista strasno da se resiti vrlo lako,ne radi se bukvalno o ispadanju.
 
Poslednja izmena:
Lim na bunkeru se promeni, stavi se 4 mm i nema problema, fabricki je 2 mm zato i popusti, slab ga lim drzi.Mislim na lim do prikolice sto bude kad kipuje, sa spoljne strane.
 
Koliko vidim sa slika da ne bi bilo lose ni cugove koji drze kos za gredu nekako pojacati, pogotovo sto vecina vas radi dugacke njive pa stavljate povisenja na bunker...
 
Pitanje koliko je dobar? Jel znas mozda taj berac pa kazes da je dobar ili?
Vise bi voleo da kupim 223, zbog jaceg materijala. Ali videcemo sta ce do kraja biti.
 
Pa dođeš pa pogledaš ,berač se od kuće ne kupuje.Moja filozofija je što jeftinji to bolji (podtrazumeva se da nije u delovima), jer onda lepo uzmeš 1500 Eura, pa ga središ generalno i imaš vrhunski berač po ceni koju traži većina ljudi,za berače u istom takvom stanju.

- - - - - - - - - -

Ovaj 224 kao nov,glupo je porediti sa onim 223

Ja nisam ni poredio 223 sa 224,nego sam samo uzeo citat,da se vidi na koga se odnosi moj post.A i čovek je od početka govorio da traži 223.
 
Ja sam poredio taj iz tvog oglasa sa onim što je Manjević postavio, jeste 1000 jeftiniji al je onaj 224 kao nov,a 223 je obrao Bačku uzduž i popreko

Jeftiniji je 1300 Eura, a normalno da je 224 kao nov,jer je mlađi 14 godina (mada ne znam što mu je dirao metalne valjke ako je kao nov,to bi verovatno i inžinjeri odradili da je trebalo),a to što je neki berač obrao puno nije presudno,ako je on dobro servisiran,nema nikakvi problema.
 
Ne znam dal je tvoj il nekog tvog ali ja da kupujem i da je cena i 500e niža ne bih išao da gledam

Nit je moj nit je nekog mog,ja se sa takvim stvarima ne bavim, ja bih uvek pogledao prvo jeftiniji berač nego skuplji (moje mišljenje) a onaj 224 ne bi pogledao sigurno,jer kad vidim da ga je gazda farbao preko lanaca, odma mi je sve jasno.
 
Ja stvarno ne znam zasto li je onaj stavljao gumene valjke? Bas sam mislio da idem sutra da vidim taj I onaj 223 u Pozarevcu.
 
Ja stvarno ne znam zasto li je onaj stavljao gumene valjke? Bas sam mislio da idem sutra da vidim taj I onaj 223 u Pozarevcu.

Stavljao je gumene valjke verovatno pokusavajuci da cistije bere,posto je jedini problem toj seriji vetar
sto su pokusali da isprave sa modelom 225 gde su stavili dupli vetar.....
 
Nazad
Vrh