Zmaj berači kukuruza

berac sam kupio prije tjedan dana pa nebih znao kako tarup radi,nozevi su novi kao i lezajevi pa nebi trebalo bit problema,jedino me muci sto su umjesto dvorednog lanca ubacili jednoredni :sta: mislim da tarup nije original tvornicki posto dosad nisam viđao takve na 222 ...
 
Zamislite ona tri lima sto idu iznad tarupa na berac 222 kostaju 9300din jbt nema kvadrat lima u njima,ajd da je to kjun pa da ima uglova savijanja zajebancije obicna limcina sa rupama za srafove...bezobrazluk za 9000 cu napraviti sam...
 
Zamislite ona tri lima sto idu iznad tarupa na berac 222 kostaju 9300din jbt nema kvadrat lima u njima,ajd da je to kjun pa da ima uglova savijanja zajebancije obicna limcina sa rupama za srafove...bezobrazluk za 9000 cu napraviti sam...
To djubre je i meni ispucalo objesio se dole, pa sam lane zavario u sezoni flah na taj lim i povezo ga s onom "šasijom" podsjetio si me sada totalno sam zaboravio na to, ja cu također to sam odradit, koja je debljina tog lima tamo ? :sta: :ppozdrav:
 
Zdravo Zmajevci.Jeste da nije vezano za Zmaj berace ali problematika moze biti zajednicka.Imamo problem na Sempeter EKO-3500 sa kipovanjem. Kada je kos u krajnjem polozaju gore i prevrnut za isipanje kukuruza,cilindri ne drze tu visinu vec pocnu da spustaju lagano kos koji je jos prevrnut za isipanje kukuruza.Kada se samo malo smanji visina kipovanja(cilindri su izvuceni 5-10cm manje od maksimalnog) onda sve radi kako treba, i kos stoji prevrnut na toj visini koliko god hoces vremena.Ima li neko ideju kako resiti ovaj problem ?
 
Nazad
Vrh