Zmaj berači kukuruza

@kristal
Kako se ovaj patent postavlja? Moze li na 223? Izbace se ona cetiri metalna eliminatorska valjka i postave zvezde? Gledajuci od gore,na mesto kog valjka(drugog,treceg) ide osovina sa zvezdama? Ako moze jos neka slika,bio bih zahvalan :ppozdrav:
Danas brao,mnogo je bilo prljavo branje,cini mi se da nikad nije bilo tako...
 
Sale,interesnatna ideja...jel to iz ličnog iskustva? Od čega si koristio unutrasnju gumu,od auta,ili...?

Kolege navučete gumu od juga tojest zastave na gornji valjak i izdrži sezonu, ovo govorim iz iskustva, ako treba i slikaću, pre montaže naduvate gumu što više i onda je isečete na meru i navučete, malo je pipavo ali za 10-15 minuta se navuče na valjak koji predhodno skinete.
 
Je li ima negde da se kupe ona tri kljuna ,sto stoje na bunkeru , sto odgurivaju levator pri kipovanju od zmaja 213,puko mi danas jedan a i ova dva sto su ostala vec su pojedeni.
 
Zasto vi to sve nabijate i zasto ne mozete brat po cijeli dan ko i tarupe sto okreću prijatelj okrenio a iza njega groblje ostaje i nista brze ne moze tjerat, kod mene je jos sve tvornički na 222 i nemam nikakavih problema, i ne kuzim razlog cemu to sve iza :sta:
 
Kolege navučete gumu od juga tojest zastave na gornji valjak i izdrži sezonu, ovo govorim iz iskustva, ako treba i slikaću, pre montaže naduvate gumu što više i onda je isečete na meru i navučete, malo je pipavo ali za 10-15 minuta se navuče na valjak koji predhodno skinete.
da mozda vi turijci ne punite i kobasice u gumu od juga ???
precnik valjka je cca 10 cm. precnik a precnik gume od juga je barem 20 cm. kad je rastegnes.....
 
@kristal
Kako se ovaj patent postavlja? Moze li na 223? Izbace se ona cetiri metalna eliminatorska valjka i postave zvezde? Gledajuci od gore,na mesto kog valjka(drugog,treceg) ide osovina sa zvezdama? Ako moze jos neka slika,bio bih zahvalan :ppozdrav:
Danas brao,mnogo je bilo prljavo branje,cini mi se da nikad nije bilo tako...

Kolega na strani 125;126 postovi 2490 i2501 ima slika o montiranju ,nista se ne skida samo se dodaje ovaj patent kojeg sam ja kupio u Adi
 
Imam problem! Otisla mi viljuska na kardanu na beracu Z214, ona koja ide na traktor tj. pojeli se nutovi i sad to klima po malo.
Kazu mi u prodavnici da si to neki Mostarski kardani i da nige necu moci da nabavim samo viljusku nego moram celi kardan.
Precnik solje je 35mm, a duzina krsta je negde oko 110mm, mereno nerastureno.
E sad , jel zna neko gde bih mogao da nabavim nesto dobro polovno za te kardane i hvala unapred :ppozdrav:
 
Uglavnom ozbiljniji prodavci remenja imaju kataloge tako da uvek možeš proveriti ali ok,ko pita ne skita:ppozdrav:
 
Dogradnja zvezdi na 224
acb5b3275760437.jpg
[/URL] [/IMG]
491f2f275760540.jpg
[/URL] [/IMG]
[/IMG]
2e8f1a275760660.jpg
[/URL] [/IMG]
 
@MONTOYA
Jesi li sam pravio ovaj "patent" ili si kupio? Ako si kupio,koja je cena? Unapred hvala na odgovoru :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh