Zmaj berači kukuruza

Ako zagusuje upropastice bilo koje gume da stavis. Ja bih najradje od autoguma opet, ali ne znam ko radi to? Ako neko zna, bio bih zahvalan da kaze...
 
koliko dođu se gume komušača, u eurima???? zanimaju me te iz tip-topa.....jel možda ih ima negdje bliže za kupiti, jer čoka mi je dosta daleko....

jel se može negdje kupiti osovina tarupa s noževima za gore navedenog zmaja 212???? cjena????
 
@NIDZA Od auto guma radi kod nas jedan u selu,inace moj dobar prijatelj,pa ako ti nije daleko,moze on da ti odradi...
 
Ja sam na vučenom zmaj tarupu jesanas stavio 2, al 22208 Fag-ova, plaćao sam oko 3600 komad u Razvitku u Futogu kupio, najpovoljniji je čovek...
 
Ja na takva mesta stavljam Timken ili FAG. Nije to za salu sila je to, tako da ovi jeftiniji ne dolaze u obzir.
Imao sam pre ovih sad FAG-ove na mom 223 ali bez kanala za mazanje, isli su godinama tako bez problema.
 
negde u Mačvi...
655a17273132217.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Da li znate nekog ko radi limariju za zmajeve berace? Trebali bi mi kljunovi, i one stranice sa strane....
 
I meni isto to treba kljun i lim sa strane.Zanima me dali neko radi odnosno pravi one gumene zvezde sto se stavljaju iznad eliminatorskih valjaka radi bolje distribucije komusine i koliko to kosta?(na PP),ili da probam da malo navarim el valjke onako da ih samo ispeckam elektrodom.
 
otkad imam montiran ovaj patent,ja i dalje berem kada vecina odlazi kuci

2vxhxc9.jpg


prosle godine smo pisali vec vise nas o ovom patentu a nije na odmet da se obnovi jer vredi svaku paru
 
Nazad
Vrh