Zmaj berači kukuruza

Markokurjega veoma je komplikovano zameniti tu donju osovinu,treba skidati ceo levator.
 
Da li zna neko do cega je problem kad se gusi na komusackom stolu?Pogotovo kad je suva masa jos kad na podne uprzi ja se pakujem kuci.A po vlaznom po rosi bez zastoja i odlicno cisti.Berac je 221 sa dogradnjom bunkera.(gume su nove na valjcima i zvezde)Sta da radim da li da pomeram eliminatorsk valjke,usmerim drugacije ventilator...Moze neko da mi objasni da li valja ovaj patent pa da ga ugradim kao krajnju meru.
2e2dxxx.jpg
 
Isti problem kao tvoj imali na 222 i kako smo to stavili samo vozi. U selu kod nas sve jedan berac ima to od prosle godine. Zvezde izbacuju komusinu napolje, ako upadne veci deo stable sve izbaci. Malo se samo nakupi na zvezde, umrsi lisca kao i tu na slici pa svremena na vreme ocistimo. Kako smo mi shvatili, vetar dize lisce i komisinu na zvede i one izbacuju. Probaj taj patent nekosta mnogo a sam ga mozes ugraditi.Oko 23. posta ove teme imas vise o ovom problemu.
 
Gde se moze kupiti taj patent i postoje?, i ja bi montirao ako je stvarno tako dobro jer nemogu brati celi dan nego do podne i posle jako gusi.Nocu nevolim da berem ...
 
Gde se moze kupiti taj patent i postoje?, i ja bi montirao ako je stvarno tako dobro jer nemogu brati celi dan nego do podne i posle jako gusi.Nocu nevolim da berem ...

Neznam da li ima da se kupi gotovo . Potrebna je osovina za zvezde koja mora da se na strugu malo ostruga jer je deo gde se redjaju zvezde siri od sirine eliminacionih valjaka, lezaj x2,kuciste lezaja x2, zvezde x9, malo lanca da produzis postojeci, i dve ploce 50x20cm ili sire kako se nadje, lancanik. Mi smo stavili veci lancanik da bi smanjili br obrtaja zvezda, da ne trese jako.
 
Poslednja izmena:
Gde se moze kupiti taj patent i postoje?, i ja bi montirao ako je stvarno tako dobro jer nemogu brati celi dan nego do podne i posle jako gusi.Nocu nevolim da berem ...
ja sam rijesio problem sa motorom od brisaca,juce brao citev dan bez problema berac zmaj222,stavicu slike cim prije

- - - - - - - - - -

motor od brisaca i resite problem,juce brao citav dan bez stajanja zmaj 222
 
navarite na te eliminatorske valjke malo bobise na svaki taj breg i resen problem sto se tice gusenja
 
sutra bi otišao pogledati jedan zmajev 2k berač, pa jel mi netko može dati preporuku što kod njega treba najviše pogledati????
ugrađen je koš sa kipom.....



cijena je dosta niska.......


molim brzi odgovor!!!!!

pozz
 
kaže čovijek da nema lufta, danas ga budem otišao pogledati.......koliko novca traži, toliko bi dobio da ga dam i u željezo, pa mi malo niska cijena, a na slikama dosta dobro izgleda i još je ubačen hidraulični koš.....samo on toliko vrijedi, koliko traži za njega.....
 
Nazad
Vrh