Zmaj berači kukuruza

Da malo osvezimo temu.Ova kombinacija je radila ove godine
2qmi7wj.jpg
 
Sa ovom kombinacijom sam vema zadovoljan sve lepo i brzo ide ,ali ovi sto istovaraju malo nagrabuse .Kad je kukuruz dobar mora da ga vuce trecom sporohodnom,a kad je malo redji onda moze i cetvrtom
 
Sa ovom kombinacijom sam vema zadovoljan sve lepo i brzo ide ,ali ovi sto istovaraju malo nagrabuse .Kad je kukuruz dobar mora da ga vuce trecom sporohodnom,a kad je malo redji onda moze i cetvrtom
vidim da imas zmaj 223 imam jedan u ponudi za 4000€ na kome bi trebalo radit remont ti si sigurno radio i koliko je izaso otprilike i hocel moci rakovica 65 radit s njim ako ne onda ce zetor sigurno moci
 
Pa ja sam moj platio 6000e i bio je u super stanju.na njemu je prva farba.tarup na njemu jako je malo koriscen jer je taj bivsi gazda njega iskljucivao da bi mogao brze i lakse da bere.Prosle godine sam zaminio gume na dva valjka,pre dve godine promenio sam one gumene lopatice sto stoje na onom malom levatoru sto ubacuje masu na komusaljku,i dal 2 lezaja.i to je sve ja mislim,a kod mene je 6 godina.Stvarno ne znam koliko moze da kosta remont.
Ja mislim da ce moci rakovica je ga vuce,posto vidjam da IMT 558 jako lepo vuce 222.KOd mene u selu ima tri 223 beraca,Dva vuku Zetori 7011 i jedan vuce ja mislim torpedo 7506
 
Poslednja izmena:
Rakovica za dan rada uradi lanac manje nego sto na primer moze da uradi ltz t40,provereno,naravno u koliko je to moguce slicnom kukuruzu.2 spora je spora,a 3 spora brza.

---------- Poruka napisana u 16:32 ---------- Prethodna poruka je at 16:31 ----------

ima snage da ga vuče 2-gom sporom a kad ga vuče 577 ili torpedo 75 ide 50% do duplo brže
i to je kao dobro?
 
i onda kad moram tako da se izrazim PRC(ali ne mislim na kinu) pukne glavni reduktor i sve samelje.nije to rasturivac da mozes da teras koliko mozes sedeti u kabini.oko 4 km ide rakovica drugom,a t 40 blize 5 km/h
 
Nazad
Vrh