Zica za kavez

Kad su mi skoro u komsiluku. Samo tu neces naci zicu za pod jel oni to ne derze ali za svaki slucaj proveri.
 
Ma tražim gde god stignem,pa kada krenem po nju obići ću sva mesta za koje sam saznao.
 
U Novom Sadu ima prodavnica SIM tamo mozes naci sta god ti treba od pocinkovane zice inace to sto ti treba se zove rabic pletivo

---------- Poruka napisana u 21:20 ---------- Prethodna poruka je at 21:13 ----------

U Novom Sadu prodavnica SIM imaju nekoliko vrsta pocincane zice inace to sto ti treba se zove rabic pletivo cene su povoljne seku i na pola metra ako ti treba
Kolko ja znam,rabic-pletivo nije za pod!!!!
 
Na bulevaru vojvode stepe u novom sadu SIM ja kupovo pre 3 dana debljina 1.8mm okca su 20x20mm cena je 266din po 1m2 doduse ja sam je koristio za vratanca pod praktikujem od drveta camovina colarica razmaka izmedju dasaka 2cm daske su sirine 10cm nisam nasao uze.
 
Imas SIM i na bulevaru vojvode stepe. imaju svasta ja tu prodjem svaki dan, imaju i sarke i ostalo mnogo toga.
 
Jesam braco nabavio mi jedan kolega ali nije sve.
Iskrslo mi je jos nekoliko s..nja pa sam malo dekintirao,ipak cu zapaliti u futog kod vidaka.
 
Uzeo juce zicu 25m2 6000 din u Rusnju,na Ibarskoj magistrali,1.8 mm debljina zice,a okca 12.7*50.8...Inace to je firma koja proizvodi ograde i propratni materijal,tako da sam iznenadjen koliko je cvrsta zica,cini mi se da je savrsena za ove moje kaveze...
 
Video sam ovde na prethodnim postovima da Vojvodjani nalaze povoljno negde u Futogu,ili tako nesto,a ostavio sam ovo ako zanima nekoga iz Bg ili okoline,a ja sam imao srece posto se ovo nalazi na 10tak km od mene... :)
 
Nasao sam odgovarajuce dimenzije za kavez.Sada je na redu zica.Nasao sam 20 x 20 mm a debljina 2.5 mm da li je to dobro za patos???Za starnice sam nasao zicu 10 x 10 mm a debljina 0.6 mm. Da li je to dovljna debljina jer trebam da okacim i hranilice i kotilice spolja???
 
Danas sam kupio rabic pletivo za vrata (lice kaveza) 186 din/m2.Za pod nisam uspeo nista da nadjem pa cu napraviti od drvenih letvi 2,5x2,5cm sa razmakom 12 mm izmedju letvi.:ppozdrav:
 
Danas sam kupio rabic pletivo za vrata (lice kaveza) 186 din/m2.Za pod nisam uspeo nista da nadjem pa cu napraviti od drvenih letvi 2,5x2,5cm sa razmakom 12 mm izmedju letvi.:ppozdrav:

Ko i ja colaricu raseco uzduz za pod razmak sam ostavljo 15mm jer kad se nakvasi od mokrace nabrekne pa nemogu klikeri propadati,a za vratanca nesto kontam da koristim rupicasti lim od vazdusnih filtera za motore
 
Da li neko ima freshku informaciju dje bi se mogla naci zica koja odgovara za pod kaveza? Savrseno bi bilo telefon ako neko ima, saljite na privatne poruke, da ne reklamiramo bez dozvole.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh