Zetor

Mislim da i ona kabina na onom iz Bjeljine treba da ima tapacirung fabricki. Posto je ceo premazan i tapacirung nema ne bi me cudilo da je izgledao slicno kao onaj 7045.
Ta kabina nema tapacirung fabricki jer je montirana u jugi, i orasije takodje nema. Samo ceska ima tapacirung fabricki. Ne znam istoriju traktora, cijena mu je ok iako bi i mene odbilo bas to, kabina.
 
Evo ti masina za 8000e
59843529b39ea04e5886a11127b552a5.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ja bih na markovom mestu uzeo ovaj JD i nebih ni trepnuo.
Ovo je traktor! Pa i ako ima šta da se uloži ili sredi ali ovo je bar zaista traktor. Verujem da bi prodavac malo popustio cenu, bar za prednje gume.
Sve što traktor treba da ima ovaj 1640 ima i više za jedno malo/srednje domaćinstvo..
Pravi duplak sa prednjim gumama kao na fergusonu koje rade posao..
Usput bolje su i njegove prednje potrošene gume nego bez prednje vuče. Vidim da su sve četiri gume radijalne..
 
Врв је 8000е да се прода,шпедитери ће писати мању цијену ради царине,после то иде како они тамо заврше.Врв до 500е сви трошкови,и транспорт. Пријатељ је преко нашег газдинства за трактор са Запада дао 800е царине.
 
Врв је 8000е да се прода,шпедитери ће писати мању цијену ради царине,после то иде како они тамо заврше.Врв до 500е сви трошкови,и транспорт. Пријатељ је преко нашег газдинства за трактор са Запада дао 800е царине.
Ovo bih kupio za 8500e da dodje kod mene, bez da trepnem!
Moram ga pozvati. Jel ako ja okrenem ovaj broj, to nije roming?
 
Дај људи, човек ради 5ха боље да тражи неки 7011 или 7211 да је у фулу и да има делова за њега. Овај џон дир кад нешто цркне мука да те ухвати прво нема делова, а друго и када их нађе очи испадају. Са Зетором што се тиче одржавања је бар лако, а и да упетостручи посед опет ће имати кадар трактор да све стигне на време да уради. И не видим разлог да узима 80кс трактор да му стоји кући већи део године са Зетором набави, уске гуме и може да ради све од лаких површинских радова до орања.
 
Nazad
Vrh