Zetor

velja imt 540 je napisao(la):
5211 i 6211 imaju menjace kao imt izmedju nogu a 5011 ima ispod volana ali bolje vuce od ova prva 2.
Znaci ako ti trba traktor za sumu ond 5011 ,a za poljoprivredu su ova dva
I 5011 ima takodje menjac izmedju nogu a ne ispod volana!
 
gm je napisao(la):
Svaka čast na ovom majstorluku!! Koliko bi mene kostala ovakva 'avantura' u tvojoj režiji_?
Zavisi šta sve treba raditi, i koliko koštaju delovi koje treba nabaviti...
 
Evo ljudi da se pohvalim pazario sam Zetora 5545 s prethodne stranice. :ppozdrav: Traktor je na prvi utisak dobar, sve bitne funkcije kao motor, mjenjač, hidraulika, kočnice, prednja vuča rade odlično. Sad ima oni sitnica za popravit kao ponedje slini ulje, i na AC pumpi pomalo kapa nafta. Sve u svemu sam jako zadovoljan, jer za ove novce ovdje nisam mogao da nađem ništa bolje. Sutra ide malo u pretresanje, zamjenu ulja...
 
Bosonoga je napisao(la):
Evo ljudi da se pohvalim pazario sam Zetora 5545 s prethodne stranice. :ppozdrav: Traktor je na prvi utisak dobar, sve bitne funkcije kao motor, mjenjač, hidraulika, kočnice, prednja vuča rade odlično. Sad ima oni sitnica za popravit kao ponedje slini ulje, i na AC pumpi pomalo kapa nafta. Sve u svemu sam jako zadovoljan, jer za ove novce ovdje nisam mogao da nađem ništa bolje. Sutra ide malo u pretresanje, zamjenu ulja...


zemljak nek ti bude sa srecom da te sto duze posluzi...
Post je spojen: [time]1290026952[/time]
_________________________________________________
velja imt 540 je napisao(la):
5211 i 6211 imaju menjace kao imt izmedju nogu a 5011 ima ispod volana ali bolje vuce od ova prva 2.
Znaci ako ti trba traktor za sumu ond 5011 ,a za poljoprivredu su ova dva

hvala velja,ma meni za sitnu poljoprivredu ,ali sam se malo zeznuo taj sto sam danas iso gledati je 6011 85 god,2000 radnih sati,automatska kuka,servo,gume kao nove,original ceska kabina,vidi se da nije farban i slicno,uvezen iz norveske,covijek mi daje sve garancije.trazi 6500 eura,sad ni sam neznam kako se krece njima cijena jel to puno za taj traktor il je to neka realnost.ps a uzeo bi i moj 539 u racun ako se dogovorimo. :sta:
 
ma daj mozes kupiti duplaka za te pare
Post je spojen: [time]1290006087[/time]
_________________________________________________
neradi to nikako
Post je spojen: [time]1290031468[/time]
_________________________________________________
pogledaj u temi hurliman na zadnjoj stranici kakavje traktor prodat za 7000e
 
znam da nije bas uz temu sada al evo ga ...ode za Rumuniju
nqtqbb.jpg

Post je spojen: [time]1290007936[/time]
_________________________________________________
14cv284.jpg
14cv284.jpg
sa njom u kompletu
Post je spojen: [time]1290033217[/time]
_________________________________________________
11uutkw.jpg
 
velja imt 540 je napisao(la):
ma daj mozes kupiti duplaka za te pare
Post je spojen: [time]1289980887[/time]
_________________________________________________
neradi to nikako
Post je spojen: [time]1290006268[/time]
_________________________________________________
pogledaj u temi hurliman na zadnjoj stranici kakavje traktor prodat za 7000e


jbg druze kod nas su te cijene duplak 6045 je 9000 evrica..
 
Evo ovako stvari stoje! Iznosim moje lično zapažanje vezano za ovu temu. od jutros sam pročitao kompletnu raspravu na ovu temu i vidim da nas (vlasnika zetora) je jaaako malo. Razlog ne znam. Nije da kod nas nema zetora ali jednostavno stariji su to ljudi i naravno da ih nema po forumima a mi mladji koji sad tek otkrivamo njegove vrline smo u situaciji da moramo izbrojiti mnogo ::novac:: da bi dosli u posed istog , dok ostali mladji farmeri za puuuno manje ::novac:: postaju vlasnici imt,rus... Ocu reci kriza kao i sve drugo je uticala na strukturu trktora kod nas. Zatim pošto puno putujem , nadam se da me niko neće pogrešno shvatiti, primetno je da ovde kod nas u Vojvodini Zetora ima najviše u selima i salašima koji su naseljeni nekim manjinskim zajednicama. Za ovo stvarno nemam neko objašnjenje ali je to tako. Jednostavno ljudi koji su ovde ziveli su znali izabrati pravi traktor za svoje potrebe u moru ostalih modela prema potrebi a ne prema mogućnosti. Zašto je izbor pao na zetora? Upravo to dokazuje da je ovo najbolji traktor u mnogo čemu!
kasnije se sve to promenilo... U zanosu industrijalizacije kupovana je domaća roba na uštrb potrebe i kvaliteta. Mislim da je i ovaj moj traktor iz tog perioda ali je hvala bogu moj deda bio dalekovid i nije se rukovodio jeftinim kraditima nego potrebom za kvalitetnim traktorom. Pa ovo je jedini Zetor u velikom salašarskom naselju. No comment...
I da li je moguće da niko ama baš niko na forumu nema 5711?
pozdrav
 
kada je reč o prisutnosti zetora i njegovoj brojnosti po domačinstvima kod mene u selu a i u okruženju zetora ima svako domačinstvo bar po jednog a nije mali broj onih koi imaju po dva pa i tri a Bavanište nije selo od 30 kuća več 2000 kuća i oko 8000 stanovnika što govori o kvalitetu :D :D :D
 
kod mene su zetori jako rijetki , meni lično se svidjaju

kada gledam malo oglase , čini mi se da ovaj dio oko banjaluke posjeduje mnogo zetora
 
zetor 6045 9000eura pato je puno za traktor od 81do85god ja sam prodo 6245 91god sa prednjom hidraoulikom sa 2500rs za 9000eura :ppozdrav:
 
george je napisao(la):
zetor 6045 9000eura pato je puno za traktor od 81do85god ja sam prodo 6245 91god sa prednjom hidraoulikom sa 2500rs za 9000eura :ppozdrav:

Taj bi mogao ovdje u BiH prodati bez problema za 10 000 € imajući u vidu da je bio 91 g. malo radnih sati i još i prednja hidraulika.
 
velja imt 540 je napisao(la):
jbg druze kod nas su te cijene duplak 6045 je 9000 evrica..




pa i ovaj hurli je iz BIH

dodji meni da ti ja prodam zetora 6045 za 14000KM ili 7200€.
a tog hurlimana sto je prodat za 7000 € je bio moj i ja sam ga dao za te pare. :D

naderat se masine.. :ppozdrav: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Čovek može biti siguran da je kupio dobru stvar,jedino kad kupi novog Zetora,al treba dosta ::novac:: a sve ostalo je mačka u džaku,može da se nasanka,pa samo da se češeš :udri:
 
ljudi koliko ce me izaci komplet delova za kocnice na 5711.Znaci sve od cilindara do creva i obloga...Moze neki savet ili cak i slika ako je neko to vec radio. Pozdrav
P:S treba nesto majstorisati u ove zimske dane :bravo:
 
Nazad
Vrh