Zetor

Ето ти Далибор он је скоро људима доносио блатобране и још којекаквих делова.
 
@Dalibor RK Miran si godinama sada.Moj prosli 7011 je dobacio do 8500 moto časova kada je lupila pesnica na trećem cilindru. Moram da nabavim prednje blatobrane,mnogo je lepsi sa njima.
2c1df3c8a6b6ff0274ce7890afab9b04.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Imam porucene jedne, jel hoces da i tebi donesem iz Češke?
 
Drale nisi mi odgovorio dal ces prodati tvoj 7011 ? Imam kupca, pa ako mislis da prodas javi se. Na njemu je ta crna kocka problem za hidrauliki jel?
 
Momci, evo mene dodjoh da se pohvalim!

Potraga je zavrsena! Zetor 7011 sa originalnom Ceskom kabinom je kupljen i dovezen kuci :ppozdrav:

U pitanju je zetor koga sam isao da gledam pre nekoliko dana, i pojma ni sam ne znam zasto ga odmah na prvu uzeo nisam, ali eto bolje ikad nego nikad :D

Traktor na sebi ima 4300 radnih sati i prilicno sam siguran da je to to obzirom da poslednjih 20 godina moze se reci uospte nije radio a sat je ispravan. Na sebi ima skoro nove 16.9 28 gume na kojima pise made in Yugoslavia.
Registrovan je i uradjen je i tehnicki pregled, pa cu ga samo na moje ime prebaciti ocas posla.
Unutrasnjost fino ocuvana i vidim da izgleda svi prekidaci funkcionisu. Sva stakla citava, kao i retrovizori. Vojvodina je to :D

Hladan pali ocas posla, i jaaako je zustar na gasu u odnosu na mog predhodnog 5711. To mi je najprijatnije iznenadjenje.
Obe kocnice lepo rade, rucna takodje. Kvacilo odvaja i na leru kao u sir upada u prvu i rikverc i to je sve sto sam vozio danas :D
Nema nikakvih zvukova niti smetnji. Radi kao sat.
Motor drzi pritisak na 4, i kada mu lagano smanjujem gas i kad ga bas umrtvim, spadne pritisak na 3 sto me bas prijatno iznenadilo.
Kupljen je od jednog Madjara od prvog vlasnika iz okoline Sombora pa je meni prodat sigurno skuplje :D

Stigoh pre mraka da napravim jedan mali video da vam pokazem kako traktor izgleda i radi.

Evo snimka i par fotki za sada pa javite kako vam se svidja za sada



https://postimages.org/]

20220128-142742.jpg
[/URL]

20220128-142751.jpg
[/URL]

20220128-164138.jpg
[/URL]

20220128-164808.jpg
[/URL]

20220128-164814.jpg
[/URL]

20220128-164834.jpg
[/URL]

20220128-164843.jpg
[/URL]

20220128-164851.jpg
[/URL]

20220128-165139.jpg
[/URL]

20220128-165210.jpg
[/URL]

20220128-165232.jpg
[/URL][/url]
 
Ispratio sam celu potragu i diskusiju u ovoj temi, mada nisam hteo da, se mešam, čestitam na kupovini, baš lepo izgleda...
 
Mare i ja ti čestitam, traktor zaista izgleda uredno i dobro će te poslužiti.
A to što su nove yugoslovenske gume pa se neki sprdaju, ne obraćaj pažnju.
Za tebe to znači da traktor nije radio..
Ja bi za ovu kabinu investirao u ugradnju klime.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Sto ti uvek sve moras da ispljujes, nije sprdanje nego mala sala posto je yugoslaviju i bog vec zaboravio od kad je zavrsila karijeru, a i to sto su gume ocuvane uopste ne mora da znaci da je traktor malo radio nego ih je mozda svercer negde nabavio polovne pa ih zamenio
 
Mare i ja ti čestitam, traktor zaista izgleda uredno i dobro će te poslužiti.
A to što su nove yugoslovenske gume pa se neki sprdaju, ne obraćaj pažnju.
Za tebe to znači da traktor nije radio..
Ja bi za ovu kabinu investirao u ugradnju klime.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Hvala 🙂

Ma shvatio ja sam to kao salu, a eto lepu sam i foru napravio 🙂

Realno, ove gume u ovakvom stanju iz Yugoslavije i jesu najveca reklama traktoru, jos ako su i prednje iz Yugoslavije ijaaaoo 😄
 
Iskreno mnogo kulturnije i očuvanije deluje na šleo prikolici kod tebe nego na oglasu.
Da te dobro služi, to je najvažnije!!!
PS jel menjač ide sad malo bolje ili ti još nije legao?
 
@BARBULA Znaš da sam ti obećao da ne želim sa tobom 'opštiti' kao i mnogi drugi ovde.
Mogao si kolegi čestitati bez nepotrebnog sarkazma o starim gumama, ali to onda nebi bio ti..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Marko, cestitam!
3 stvari
1) ceska kabina je spas
2) zao mi sto nisi mogao da uzmes od prvog vlasnika, vec neko tebe pokrao za par 100 evra - kao i onog drugog...
3) sto nisi skidao sa 5711 nosac donje vuce pre farbanja i poklonio meni koliko sam bio dosadan u vezi istog... XD
 
Marko, cestitam!
3 stvari
1) ceska kabina je spas
2) zao mi sto nisi mogao da uzmes od prvog vlasnika, vec neko tebe pokrao za par 100 evra - kao i onog drugog...
3) sto nisi skidao sa 5711 nosac donje vuce pre farbanja i poklonio meni koliko sam bio dosadan u vezi istog... XD
Koji nosač? Daj sliku, možda ja imam.
 
I ja pokusavam ds se setim 🙂

Meni sad odmah treba za ovog mog zetora nosac prednjih tegova tj ona cela sina, i treba mi zadnji vucnik tj donji vucnik za jednoosivinsku prikolicu.
Ako neko ima ovde, a ako ne, kupicu polovno na oglasima.
 
Cestitam da sluzi dobro
Komsija je pre par meseci kupio takodje 7011 sa ovakvom kabinom, losim gumama i jos nekim ulaganjima za 5500€

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Cestitam Marko nek dobro sluzi .Ovo uzeto negde kod mene u blizini vidim po registraciji?
Jel kod ovog vlasnika u Macvi nije nista radio?
 
Nazad
Vrh