Zetor

Razmisljam da menjam radijatore za grejanje, oni su fabrički , ko zna mozda su puni kamenca, pa zbog toga loše greje?
 
Prvo vidi prohodnost!! A onda probaj ih potopiti u sirće!!!!
Ne moguće da su toliko začepili da neće da greje

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ako je motor postigao temperaturu od 80 st znaci da imas termostat.
Bez termostata ne gura vodu do gornjeg radijatora.
Jesi li siguran da ne gura vodu do gornjeg radijatora? Kod mene na 7011, do ove jeseni nisam imao termostat i sasvim jednako su oba radijatora grejala, tj.duvao je mlak vazduh na oba jer nije mogao da dostigne radnu temperaturu.
 
Ваздушни чеп се створио у систему на повратно црево из радијатора га растави док не протера течност.
 
MarkoKG nemoj gubiti vreme i trositi pare za gledanje traktora koji su izrabljeni a na oglasu napisu da su u dobro stanju. Dodji do mene i kupi 6211 koji je utegnut ko puska 😉
Motor je kao na 7211 jer sam stavio 102mm klipove i pumpa je tarirana za taj motor.
 
Vidim da su im glave motora identicne sto znaci da je isti usis i izduv i da se sve svodi na precnik klipa i stelovanju pumpe a to si vec uradio.

Ajd preko poruka cemo, mada mi nesto u glavi, da se ne vracam po porukama, da su ti nudili skoro za traktor kao da je sa prednjom vucom u dobrom stanju, pa ako i dslje imas u glavi tu cenu, ne moramo se ni pisati 😃😛
 
Jeste to je taj traktor. Bila je ponuda 11.000€ keš na ruke pa nisam dao. Znaci moze da ide iz dvorista samo ko da više...
Traktor je NOV ko sa trake da je sišao juce. Kome je puno neka kupuje koji je izrabljen pa neka ulaze u njega i videce dal to kosta toliko ili ne. Ili neka kupi Turcina novog...
 
Koliko stvarnih radnih sati ima taj traktor?
Obzirom da je motor rađen, verovatno preko 7-8000 rh. Dali je i menjač i hidrauluka rađeni?

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Па сада да не браним колегу Далибора али дечко је цео трактор развалио до најситнијих детаља и све ново и оригинално из Брна донео. Гуме све 4 нове Митаске фарба оригинална, све по ПС одрађено трактор као путнички ауто. Мени је било сулудо то што је радио али сада има нов трактор њему бољи не треба са којим без проблема 30ха да ради и то лаганица.
 
Има га на јутјубу пре и после у раду и има цео , ремонт снимљен. Ја сам био са њиме када је ишао да га гледа да га купи. Мени је леп тај трактор велика кабина, хидро волан један прелеп средњак.
Баш сам му скоро понудио мој 7011 и пошто смо другари не треба да ми доплати ништа, али се нећка боји се да се ја не покајем и не предомислим па после тешка срца да ми враћа мој 7011. 🤣🤣🤣
 
Traktor je sada ko Nov, tako da meni ce sluziti dugo, nemam potrebe da ga prodajem. Ali sam stavio cisto na oglase ako neko da dobre pare moze da ide. A za taj 7011 koji ima Drale jos sam u razmisljanju za zamenu 🤣🤣🤣
 
@Dalibor RK Miran si godinama sada.Moj prosli 7011 je dobacio do 8500 moto časova kada je lupila pesnica na trećem cilindru. Moram da nabavim prednje blatobrane,mnogo je lepsi sa njima.
2c1df3c8a6b6ff0274ce7890afab9b04.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh