Zetor

Imao sam 3 ponude za 10.000 €
Pa sam onda imao 1 ponudu za 10.500€ i nisam ga dao.
I sada mi ljudi daju 11.000 € keš na ruke, pa se razmisljam dal ga dati.🤔
 
Pa bili mi kupci sada pre neki dan i nudili mi 11.000€ keš na ruke. Traktor je malko bolji nego kad je iz fabrike izasao.
Pa Majevica sada izbacuje traktor od 90 ks, Perkins motor, prednja vuca valjda Cararo. Bice to izgleda dobra masina. Navodno nekih 25-30 hiljada €
 
Da li je neko imao problem sa grejanjem kabine,u pitanju je 6211 '90 god. Original kabina,dva ventilatora i tri releja dva za svaki i treći za prvu i drugu brzinu ventilatora.Kad okrenem prekidač releji cakću ali ventilatori ne rade,a kad ih probam direktno okreću oba normalno. Probao sam druge releje isti slučaj. Pozdrav.
 
Па можда кад снег завеје да не можеш мотором нигде ићи па ћу доћи. Не свијаш се кући само неке мото сусрете обилазиш.
 
Da li je neko imao problem sa grejanjem kabine,u pitanju je 6211 '90 god. Original kabina,dva ventilatora i tri releja dva za svaki i treći za prvu i drugu brzinu ventilatora.Kad okrenem prekidač releji cakću ali ventilatori ne rade,a kad ih probam direktno okreću oba normalno. Probao sam druge releje isti slučaj. Pozdrav.
Ja sam kod mene izbacio te motorice, i stavio od Stojadina jer pase, samo vratis tu platiku(ventilator) i nema zime. Ja uzeo ove sa dve brzine i iskljucio te releje.
 
Nije lose kad vec imaju releji, treba kod dobrog majstora otici da resi to.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel ko kupovao skoro pomoćni cilindar hidraulika za 80 i veće konkretno imam jedan sa Ursule 904 pa bi kupio još jedan da montiram 2 na 560
Nešto mi to baš moćno
A rešio sam da prepravim ceo 560

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Pozdrav društvo, zna li ko gde se može naći prednji nosač tegova za Zetor 6211?
Pratim oglase kod nas mesecima ali ništa.

Takođe interesuje me da li pasuju nosači tegova sa starijih modela kao što su npr 5711 i 6711? Video sam takve traktore na oglasima, pa razmišljam da pozovem i pitam da li bi mi skinuli nosač sa traktora i prodali, ali ne znam da li će to pasovati.
 
Pozdrav društvo, zna li ko gde se može naći prednji nosač tegova za Zetor 6211?
Pratim oglase kod nas mesecima ali ništa.

Takođe interesuje me da li pasuju nosači tegova sa starijih modela kao što su npr 5711 i 6711? Video sam takve traktore na oglasima, pa razmišljam da pozovem i pitam da li bi mi skinuli nosač sa traktora i prodali, ali ne znam da li će to pasovati.
Ako se razumes iole u bravariju to se lako napravi os plocevina..

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ili ako imas nekod drugara da ti napravi. Koliko sam primetio na zetoru idu obicni tegovi, ne zahtevaju livene nosace kao na nekim traktorima. Ja sam meni na torpedu 45 odradio plocevine sa strana 5mm i napred jedan profil i na to kacim 130 140kg nekog gvozdja dok ne smislim neki lepsi teg.
fee632f014e56497bb911a01d5e12d83.jpg
c3f2974674038f4c7a6774f936aaf844.jpg


Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh