Zetor

Da li je neko menjao dihtung na dekli gde je čep za sipanje ulja? Vidim po katalogu da tu ide gumica.
Da li će curiti ulje? Na šta obratiti pažnju? Da li se samo stara izvadi i stavi nova ili je potrebno neki silikon stavljati ili nešto drugo?
Gumice idu!!
Imaš sve u Kisaču i NS

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
990398e97235347d76eed00532c72438.jpg

Sa ovim klasicnim tegovima kao i na Ursusu, i sa tockovima 18,4x34 nazad i 14,9x24 napred.Taj dupli teg ima ZTS16245 Super, i mislim da je taj i malo tezi, ne zbog tih tegova nego su zadnji most i hidraulika malo pojacani i tockovi su 20,8x38nazad i 14,9x28 napred.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi svasta stave, bez razmisljanja. Recimo kod nas ima jedan Kristal 8045 zadnje gume 16,9x34 a prednje 14,9x24…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdav narode,imam problem sa hidraulikom kod zetora 6711. Prvo cemo krenuti od kipe. Kad kipam bunker od beraca kk30 sve se trese kao da nema snage i moram gascinu dodati da bi on iskipao,nekad se dogadja i da stane pa krene. Cak sam spojio direkt bez ventila muskog i zenskog,opet se isto dogadja. Promijenio sam gumice na kocki,cilindru karike i mandzetne,hidr filter pumpe. Sto se tice poluga,dize na ler prikljucke al imam problem,kada brzo spustim rucicu poluge se krenu dizati dal bile prazne ili je neki prikljucak prikopcan nebitno je. Pocinje jako iritirati!
 
Zetoraši, imam ponudu za mog Zetora 6211 da ga prodam za 11.000€
Traktor je odradjen sve do najmanjeg detalja sve komplet, od generalne do farbanja i sve 4 nove gume.
Dal ga prodati i uzeti sa prednjom vučom 6340 ili 7340 ili čak ovaj nov sada što Majevica završava?
 
Zetoraši, imam ponudu za mog Zetora 6211 da ga prodam za 11.000€
Traktor je odradjen sve do najmanjeg detalja sve komplet, od generalne do farbanja i sve 4 nove gume.
Dal ga prodati i uzeti sa prednjom vučom 6340 ili 7340 ili čak ovaj nov sada što Majevica završava?
Sumnjam da će neko dati tolike pare za 6211 jer može se kupiti 7245 ili 7745 za te novce. A 7340 turbo je zakon ali kada bi našao sa Češkom prednjom vučom.
 
Nazad
Vrh