Zetor

Klip jeste da traje dugo ali vredi pogledati!!!! Sidam kapu ovim ljudima na ovome!!!!! Svaka cast!!!! :bravo:

Nemogu da utvrdim sa snimka da li ima prednju vucu ili je to tek onako??? :sta: NEvidi se kardan a i neznam kako bi to izveli,mada za ove ljude nista nije nemoguce ja mislim!!!

 
Dobri su .Uvek me kod zetora fascinira taj ajnšlag Kad sa svog duplaka sednem na nekog običnog prosto me prepadne kad okrećem kao se to smota .Kakav fergica.
 
kombajn-001.jpg
[/IMG]
Upravo sad slikano nadam se da je ovo zadnja zima da pola mojih masina stoji napolju
 
Poslednja izmena od urednika:
Otisla Rakovica 65 u pazar uzet u Doboju oko 11000km ali je bas lijep ima dobre gume gotovo nove i sto najvaznije ispravan i nije od sto kakvih svercera :ppozdrav:covjeku stima rakovica da ide u sumu posto vec ima jednu a meni zetor
 
Navodno zetor ce izbacit novu liniju forterra traktora radi se o Hd zetoru 140,155 nisam skuzio dali ima i jaci evo slika, ako u ovog 155 ubace šestaka to bi mogao biti jako dobar traktor pitanje je kada ce biti dostupan korisnicima !
2quunmo.jpg
 
Jedno brzinsko pitanje ako moze, da ne listam unazad. Pri skidanju usisnog filtera hid. pumpe (onaj odozdole sa magnetnim uloskom), da li je potrebno ispustiti ulje ili ne? Tj. da li ce ulje prilikom skidanja iscureti iako pumpa ne radi, ne uvlaci ulje. U pitanju je 5211. Hvala unapred. Pozdrav. :ppozdrav:
 

To je standardna češka kabina tip BK 7011 Vlad Prešov tzv. mala isto ima grejanje , tapacirana . Krov je metalni i mislim da ima samo jedan radijator . Postoji poznatija BK 6011 tzv. velika LETOSTOJ iz Letovice ima plastični krov . Što se prostora tiče mislim da nema razlike , jedino su spoljni rubovi blatobrana iz dva dela kod male , dok su kod velike iz tri dela (tj. na dva mesta savijani) . Unutra su kod obe kabine iz tri dela .
 
Da li je neko upoznat sa cenama traktora u Poljskoj? kontaktirao sam vlasnika koji prodaje zetora 4340 koji je komentarisan u gornjim postovima. Vlasnik je firma koja na stanju ima desetak traktora i drugih masina, covek mi je odgovorio meilom i poslao fotografije. Nisam rekao da je traktor u Poljskoj.
 
Nazad
Vrh