Zetor

Ne ne,pala je neka opklada pa zato,zanima me bas na vagi koliko imam jer mi nelogicno da tolika traktorcina ima samo 5t
 
Ima sigurno više... Po knjižici ima ako se dobro sećam 6700kg. Jedno je sigurno, URSUS 904 sa pripadajućim tegovima i punim tankom goriva teži skoro 5 tona. Mereno u šećerani više puta..... A 904 je četvorocilindraš.....Osim toga 66-ocilindraši imaju i veći gornji rrezervoar, i dodatni rezervoar ispod patosa kabine...
 
Ima sigurno više... Po knjižici ima ako se dobro sećam 6700kg. Jedno je sigurno, URSUS 904 sa pripadajućim tegovima i punim tankom goriva teži skoro 5 tona. Mereno u šećerani više puta..... A 904 je četvorocilindraš.....Osim toga 66-ocilindraši imaju i veći gornji rrezervoar, i dodatni rezervoar ispod patosa kabine...
Stari tip je laksi,za novi tip potvrdjujem reci mityoo-6700 kila ima,to je za ursusa 160 ks,ali sve je to 99% ista slika sa zetorom,zts-om...
 
moze mala pomoc,treba da zamenim klip (polu)hidraulicnog volana,imam popnudu od 260 eva za remontovan ceski i 360 turski ili indiski,sta je pametnije?
 
Hvala drustvo... Ja sam cuo price da taj veliki zetor ima tu oko 5t.. Ali izgleda dezinformacija... Ali sam bio 10000% siguran i spreman da se kladim da nema tih 7.5t koliko je neko tvrdio... To je nemoguce... Hvala.. :ppozdrav:
 
Zna li neko kako se ukljucuje brisac na Zetoru?Motor je na mjestu,prikljucen je na struju ali nigdje ne mogu da nadjen prekidac kojim se ukljucuje.
 
ovaj Ursus 1634 ima 6480kg bez onih tegova crvenih napred (sto je od rusa 10x20kg) a ukupno original tegova ima 870 kg sve racunato i u zadnjim tockovima i napred pa sad racunajte kako hocete

kp014.jpg
[/IMG]
 
Trebao bi biti identičan prekidač kao što uključuje ventilator.Koja je kabina???

Original ceska,velika.gore ima prekidac za ventilator i onaj siber za toplo-hladno.Nema drugih prekidaca niti negdje nesto fali ono da je rupa u kabini.Motor je gore,kablovi su na njemu ali ne znam kako da ga ukljucim.Moracu vjerovatno postaviti novi kabl,prekidac i osigurac direktno sa akomulatora,tako je najjednostavnije.
 
Zetor je zetor moj Cristal od 120 konja ima oko 6500kg vuce dve pune zmajevke pune preko blata na osovini bile prikolice cudo od traktora.
 
Ima li razlike izmedju modela 7011 i 7211? Osim ovih mizernih poput male razlike u kilazi i svega 1hp. Obicno noviji model unaprede po necemu, pa se pitam: u cemu?
 
Nazad
Vrh