Zetor

treba da jesu ,zetor 4712 mjereno radarom 24 kmh na punom gasu tj na 2200 obrtaja

- - - - - - - - - -

znači ona druga po redu pal tabla treba da ide na 4712
 
I ja mislim da jesu isti ali nisam siguran.
E sad brzina ta 2 traktora nije ni priblizno ista,4718 je mnogo brzi od 4911 a satovi isti:sta::sta::sta:.
 
evo sad sam našao i katalog i piše za 4718 max brzina 23.89 pri 2200 obrtaja i sve ostale brzine se poklapaju sa onim drugim satom
 
@ marko , koliko je bila ta golobok tabla, mislim cena?
Cena u Goloboku je 3500 din, a u al-u je 3100. Još ja išao logikom da kupim ovu skuplju u Goloboku, obzirom da mi se ne podudara brzina sa ovom pal tablom, pa izvisio još više.
A šta mislite o tome da li su bar obrtaji tačni? Pada mi na pamet da nekako nakacim ove oznake brzina od stare table, pa da jedino tako rešim problem tj da kompletiram tablu?
ili još bolje i jednostavnije - da li mogu da zamenisam samo sat, pošto mi on ne radi?

EDIT: Zvao sam Golobok, objasnio im o cemu se radi, prihvataju istrument tablu nazad. Trazili su mi i poslao sam im mail sa slikama stare table i ove njihove nove da i sami vide koliko je pogresno tabla napravljena. Kazu da ce gazda uskoro ici po delove, pa da vidi sa njima da li nesto moze da se ispravi.
 
Poslednja izmena:
Evo koja slika naseg Zetora..
dsc1165.jpg

dsc1166.jpg

dsc1167.jpg
 
Molim vas za jedan odgovor... Koliko je tezak Zetor od 160ks??? Da li taj traktor ima 7.5 tona???
 
Treba precizirati koliko ima tegova kad se meri traktor. Taj traktor pored tegova na zednje tockove, ima i 1-2 tega ispod vazdusnog filtera, pa ima nekoliko (5-6) tegova u kolevci mosta, takodje ima i standardne tegove napred ispred prednjih tockova, a neko cak ima i ispred tih tegova jes jedan red tegova.
 
Kolega markokg1982
Jesi ti gledao kad se ti traktori mere ili si to nasao na netu,bila je jedna opklada sa cirom pa nas zato zanima,ako zna neko bas tacno koliko je zetor konkretno 16045 tezak sa svim tegovima a da je gledao kad su merili neka kaze
 
Nazad
Vrh