Zetor

Ako neko zna gde se mogu naci prednji tegovi za 5711, neka javi. Dobro bi mi dosle i dimenzije jednog tega, da znam pri potrazi. Cuo sam da se kace od rusa bez problema na prednji nosac, i zavrsavaju posao.
 
Poslednja izmena:
juce uzmem da promenim ulje iz bos pumpe kad tamo vise nafte nego ulja!! predpostavljam da je pumpa zrela za remont ali me interesuje da li moze da se radi ovako jos neko vreme a da pumpa ne ode totalno u aut?
 
Na sajmu je Major 80 bio oko 26-27 hiljada,ako se dobro secam.

Bio je 25990+PDV, sto mu dodje preko 30000 evra.

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Kako moze da se rijesi da se gorivo ne vraca u rezervoar, moram ponekad prije paljenja da pumpicom "povučem" gorivo ako traktor duže stojim (npr. preko noći)?
 
Ima na bos pumpi jedan propustni ventil izgleda kao holender i ako dobro znam drzi pritisak 0,2 on se ocisti i nasteluje
pardon:osmeh: vec je objasnjeno
 
Nema ga na ovoj slici , on se nalazi iza pumpe, znači izmedju pumpe i bloka motora, samo prati cev br. 3 na slici i naćićeš ga.
 
Veliki problem sa zetorom 7011 u berbi mi je upalio lampicu ulja stavim mu manometar i pokaze pritisak na 1000obrtaja 3,5bara i kada mu dodam gas pocne pritisak da pada otvorimo ga i zamenimo mu uljanu pumpu i ventil pritiska i opet isti problem?

- - - - - - - - - -

Resen problem ponovo skidan ventil naravno nov i ubacen opet nov i sada sve OK sada radi ko singerica:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh