Zetor

Takav isti imam ja na svom Belarusu.Vec dve godine vrti bez problema.
 
Resih skoro da obidjem njive i ajde reko bolje da idem zetorom; a traktor nije paljen preko 2 meseca... Sipem vrucu vodu u hladnjak, pritisnem dugme kad ono
akumulator mrtav :sjasi:skinem sa fergusona, prebacim na zetora i gle cuda
:osmeh:
 
Gdje si ga kupio i koliko si ga platio/
Ja sam gledao u rumi na vasaru 95 e kod onih sto prodaju zetorove delove!
ucinilomi se jeftino pa ne kupih!rekla mi je ko je proizvodjac al sam zaboravio,mislim da nije rekla da je kineski!
_vyrn_1206th_PC050148.JPG
UCeskoj ovaj kosta 90eura a ovaj
d__vyrn_464th__vyrn_464n_138.jpg
kosta 168 eura tako da ti nelupetaju cene
100105144850_1.jpg
ovaj 152 eura inace ima 9 kila 12V 2,7 kw i jos nesto samo orginali imaju kutija sa natpisom czech republic..:ppozdrav:..
 
cinjenica je da su trazeni i da drze cenu ali ovaj ga pretera i previse.....
pitao sam kad traktor vuce u stranu (kod mene u levo) kako da nastelujem onaj cilindar,neko mi je rekao da odvrnem onu selnu, mozete mi objasniti kakve ona ima veze sa stelovanjem? ako moze neko malo detaljnije da objasni bio bih mi jako zahvlan,dok je ovako lose vreme da to malo sredim ako budem mogao.Pozdrav.
 
Bok ja sam novi na forumu pa da spretstavim,jasam davovim u okolici zagreba i imam zetora 5211 86god. Prvi sam vlasnik i jako sam zadovoljan s traktorom. Daj reci koji traktor je u pitanju i kad ti vuce uljevo u kojoj situaciji?
 
Ja gledao u Bukovici kod Ugljevika 5945 sa odličnim gumama i lošom optikom (treba mu ekstra dobro pranje i malo farbe, malo šminke), tehnički sasvim ispravan, za 5500 evra.

Taj onda i nije puno para ima jedan kod mene cica zetora 6945 vidi se da je sredjivan ali je bas utegnut platio ga ja mislim oko 6500 evra, prodat je jedan 7045 za 6000 gume mu bile lose i valjda je nesto bilo u vezi prednje vuce nesto nije valjda htjela ukljucivati, da sam znao da se prodaje otisao bi vidjeti valjali cemu.
 
Ovak jedan susjed je imao slicnih problema to je sa pomocnim servo cilindrom i trebal bi imat ispred prednje osovine amortizer koji stabilizira u centar prednje kotace kad vozis ravno i on zna otic i ne drzi.dali si nesto radil na prednjem kraju nedavno?

- - - - - - - - - -

Ovak jedan susjed je imao slicnih problema to je sa pomocnim servo cilindrom i trebal bi imat ispred prednje osovine amortizer koji stabilizira u centar prednje kotace kad vozis ravno i on zna otic i ne drzi.dali si nesto radil na prednjem kraju nedavno?

- - - - - - - - - -

Dzogi-89 ,da nisi mozda mjenjal krajnike(kugle) volana?
 
Код мене је један скоро купио7045 платио га 10000е ,ја мислим да је то пуно пара,јесте да изгледа добро пробао сам га али је то ипак 70 кс.
 
Kod nas u BiH za 10.000 evra imaš da biraš kakav 7745 hoćeš. Moj komšija ljetos kupio 7745 za 17.500KM (8250E) sa solidnim gumama i par luftova tu i tamo no ništa što se sa pritezanjem par vijaka ili ubacivanjem neke piksne ne može riješiti te nekoliko semeringa da ne prlja dvorište kad stoji.
 
Mogu da lupaju koliko hoće."Papir trpi". Ima ljudi koji bezveze stave oglas ,eto onako,jer ništa ne košta.
 
Nazad
Vrh