Zatvaranje zimske brazde

Jedno pitanje za vas stručnije. Naime nismo stigli da bacimo npk djubre pre oranja. Je l bolje da se razbaci pre zatvaranja brazde(zatvaramo običnom drljacom) ili to raditi pred setvu. U pitanju je ruska 3*16.
 
Код нас су неки бацили нпк сад по снегу на орање интересантно још се није растопио и све стоји на површини.
 
Jedno pitanje za vas stručnije. Naime nismo stigli da bacimo npk djubre pre oranja. Je l bolje da se razbaci pre zatvaranja brazde(zatvaramo običnom drljacom) ili to raditi pred setvu. U pitanju je ruska 3*16.
Ja bi bacio pred prvi prohod ako je izvodljivo.
Kod nas je to ne moguca misija ako se ne izvuku trake.
 
Juče smo zatvorili brazdu
bd077ea160c478f1c385b176a94593ec.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Jako lepo uradjeno kod nas ni ugaziti ne mozes.Ako i neprofi prizvodjaci moraju vec pozuriti onda bas i nisu mali proizvodjaci,ja sam hobi pa hocu da uzivam
 
Jako lepo uradjeno kod nas ni ugaziti ne mozes.Ako i neprofi prizvodjaci moraju vec pozuriti onda bas i nisu mali proizvodjaci,ja sam hobi pa hocu da uzivam
Da, ali Vi ste ako se ne varam svež penzioner, a ja radim u firmi trenutno teren cele Srbije + kući kada uhvatim vremena za vikend. U suštini ne moram da radim kući, ali to je moj izbor. Ja kada ne bih radio kući, ne znam šta bih radio od sebe. Nisam tip koji ide po restoranima, planinama,banjama i slično. Volim da radim, da sam na njivi.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Jbt kratak je zivot da bi rmpao bez imalo odmora...da izvines jebes sve te novce, ako ne uzivas...sednes iz auta u traktor i tako u krug i to bez potrebe..da treba da pomognes kada zagusti, ali brate ne moras bas toliko da se giras to da radis...

Nekad je dobro otici negde,.pojesti nesto u reatoranu, potrositi taj prokleti novac...

Ja evo uzivam izlezavajici se i nek samo potraje ova zima jos da posetim sto vise tih tvojih restorana...
 
Jbt kratak je zivot da bi rmpao bez imalo odmora...da izvines jebes sve te novce, ako ne uzivas...sednes iz auta u traktor i tako u krug i to bez potrebe..da treba da pomognes kada zagusti, ali brate ne moras bas toliko da se giras to da radis...

Nekad je dobro otici negde,.pojesti nesto u reatoranu, potrositi taj prokleti novac...

Ja evo uzivam izlezavajici se i nek samo potraje ova zima jos da posetim sto vise tih tvojih restorana...
Da li cemo vas videti na sl. okupljanje?
 
Jesi ti nasao grejno telce? E njega voli, vodi ga po restoranima, odmaraj sa njim, uzivaj...a ovo radi usput i kada imas bas bas previse vremena i kada tvoji ne mogu da stignu da porade pa im se prikljuci i pomozi...


Da izvines jebo zemlju i prevrtanje iste ..nije vredna toliko odricanja...
El si ti nasao grejno telce

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh