Zatvaranje zimske brazde

Da, ali Vi ste ako se ne varam svež penzioner, a ja radim u firmi trenutno teren cele Srbije + kući kada uhvatim vremena za vikend. U suštini ne moram da radim kući, ali to je moj izbor. Ja kada ne bih radio kući, ne znam šta bih radio od sebe. Nisam tip koji ide po restoranima, planinama,banjama i slično. Volim da radim, da sam na njivi.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Nije mi namera negativa nego bas obrnuto,cenim kad neko jos nesto pokusava da radi pored radnog mesta.Radio sam kao magacioner 35 godina ali u ono vreme nije se znalo za radno vreme odes pa kad gazda kaze mozes kuci i tako 20 godina,a pre toga u Fabrici stocne hrane smenski u 3 smene.Nisam znao komsije na njivi bar 10 god oni otisli a ja tek doso mrak da ne izadjes iz traktora.Zato sam ostao samo hobi poljoprivrednik.Toliko od mene pozdrav
 
Planira li neko od ponedeljka da zatvara oranje? Mislim da se lepo prosusilo i da ce se lepo raditi...
 
Ovde kod mene počeli sporadično, moje skromno mišljenje da je rano, a i da nije, dosta je mokro izpod 10-tak centimetara površinskog sloja...
Vetar prosušio...
 
Ено данас прође један трактор са раубером кроз мој шор, ал' ми се не пали трактор - очекујем да буде још зиме и некаквих падавина.
 
U četvrtak sam video jednog dobrog gazdu iz sela ide sa setvospremačem sa standardnim s oprugama i pačijim nogama na njima...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ja radio juce i danas ceo dan tanjiracom.Zbog moje greske gruber slabo izmesao kukuruzovinu pa je puno ostalo na povrsini,i sve te njive tanjiram plitko,baterije ravno stoje,ide super.Jos par ha,i posle ostatak setvospremacem.
 
Gledam pre neki dan jedan zatvara brazdu i uopste ne prasi za njim. Iza drljace crno i vidim da lepi po malo na rotore.
 
Nazad
Vrh