Zabava, smešne slike, video i ostalo...4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Đe ti je Pita"

Pitaš kako sam dop'o zatvora u Amer'ci, jarane. Prijavila me u mene žena i djeca. Vjerov'o il' ne. To ti je bilo nekako... 'vako.

Zovu mene jedan dan iz škole, kažu, mali ti dobio sindrom. Od koga, reko', **greška im materina ona drogeraška, mora da su donosili inekcije u školu. Šta je fasov'o ? ADHD, kažu. Noge mi se odsjekle. Hoće l' preživjet', kukam ja po školi, đe je da ga vidim, na šta l' mi dijete liči?

Konačno ga dovedoše, njih petero, direktor'ca, garava k'o odžak, pa još neka debela rospija, valjda medecinska sestra, pa pol'cajac, pa vatrogasac, i još neki mali iz starijeg raz'da, neki naš iz Zen'ce, da mi prevodi, da bolje razumim, ko biva ja ne znam dobro engleski. Vidim ja mali mi zdrav i čitav, nije se osuo, ma k'o normalan. On ti, kaže debela, ima ADHD. Ma, šta vam je to, skoči' ja, govor'te više, ako Boga znate! To ti je, kaže ona garava, Attention Deficit Hyperactivity Disorder.

Okrenem se ja onom malom iz Zen'ce, šta, reko, ova kaca Boga ti laprda, čime se zarazio? Ma, veli, nije to zarazna bolest nego je Ekrem nemiran u školi, jurca po hodnicima, skače po klupama, zajebava svakog, hoće se i pomarisat'. Laknu mi nama'. Molim te, prevedi im da ništa ne brinu, izliječiću ga ja čim stignemo kući. Nećeš ga ti liječit', skoči ona debela, imala je brat bratu dvesto oka samo u guzicama, i još toliko u dva stomaka ispod stomaka. Imamo mi ovde lijekove, kaže, terapije, psiologe, sociologe, mi ćemo njega sredit'. Ništa vi ne brin'te, draga gospođo, znam ja, reko', jednu pravo dobru terapiju iz Bosne, naučio sam je od rahmetli babe, on od njegovog babe, i sve tako. Ooo, intrsting, kaze direktor'ca, ta terapija je kod vas u Bosni neka tradicija, s koljena na koljeno? Nije, reko', kod nas je to s bubrega na bubreg.

Ma nisu prošle ni tri hefte zove onaj mali iz Zen'ce. Šta je, reko', sad? Kakav je sad belaj? Sad je, kaže, u pitanju OTIZAM. Ma, kad se i u to uključilo pašče jedno?! A priprijetio sam mu da se mani politike i tih gluposti, komunizma, budizma, patriotizma, otizma, svega. Ko ga je na to nagovorio? Mora da je onaj Ćamilov taksirat Faruk. Nije to to, kaže, to ti je opasna bolest, bleji u prazno, gubi se, ne prati nastavu, potpuno odsutan i tako. A to je to, reko'. Opasna bolest, veliš. E ovog puta ću ga ja izliječit' za sva vremena i to od svih bolesti!

Tako ti je to u Amer'ci, moj jarane, sve je bolest. Ako ne hodaš kako oni misle da treba, ako ne pričaš, ne slušaš, ne spavaš, ne jedeš, svemu odma' daju ime, pa skraćen'cu i... nema ti više spasa. Od ljekara do ljekara, ne možeš ih se više nikad kutarisat'. Svaki dan u ap'teku k'o u menzu i uzimaš lijekove za sve moguće skraćen'ce - ADHD, MRSA, AIDS, AVNOJ, SUBNOR, KFOR, ma ima ih mali milion.

Iš'o ja na neke preglede i poslije zove taj famili hećim da hitno dođem kod njega. Moraš, kaže, odmah početi piti lijekove za ho'sterol. Što, bolan ? Ho'sterol ti je, kaže, 215. Pa, reko', i prošle godine mi je bio 215 pa si rek'o da mi je u granicama normale. E, kaže, to je bilo prošle godine. Sada su stručnjaci pronašli da je normala 200 a ne više 220, pa je tvoja situvacija sada kritična, hitno moraš početi pit' lijekove. Jeb'o mater te si ti normalan, reko'. Prije šes' mjeseci si mi sa istim nalazom rek'o da sam zdrav k'o dren, a sad ka'eš da sam u kritičnom stanju! Pa, ko je ovde lud, čovječe, ti ili ja! Stručnjaci su, kažeš, tako odlučili. Ma **greška ja i tebe i te tvoje stručnjake, mijenjate to svakih šes' mjeseci samo da bi ap'teke zgrnule pare, a i vi s njima. Neću ih pit' pa makar crk'o nama'. Nosi ih materi!

Mafija je to, jarane. U mene se žena bila u to ufurala, pila svaki dan po 28 lijekova. Samo vidiš po cijeli dan trza glavom nazad. Pa je poslije neko nagovori na onu makrobiot'ku. Ja, tog belaja. Počela da donosi neku travu u kuću, neku crnu rižu, oči joj se vako ukosile, neke smrdljive supe, istopila se, nemaš je zašto ufatit'. Navalila na mene svaki dan, pusti tu, kaže, kafu i cigaru, što će ti rakija, nije to zdravo. Meso, hljeb, baklave, tufahije, sve to treba izbacit'. Slušam je i ne mogu da vjerujem svojim ušima. Čuj, izbacit' baklave i tufahije, pa čime ću se, reko', zasladit' poslije ručka? Treba, veli, da jedeš voće.

Voće? Ma, đe ti je to, reko'. Šljive brezukusne izgledaju k'o jab'ke, jab'ke k'o bundeve, kruške mirišu na banane, jagode imaju ukus trešanja, sve se izmiješalo, sve raste u svako doba godine, dana I noći, ma koje crno voće, nek' ti ga jede babo.

Vrnem se ja jedan dan iz fabrike gladan k'o vuk a na astalu u tanjiru nešto crno, tanko, ubuđano, uščulo se, Bože ubrani.

- Đe ti je pita, reko' ?

- Ručak je na stolu, kaže. I pokazuje na ono.

- Šta ti je, reko, to ?

- To su, kaže, alge.

- Kakve alge?

- Japanske.

- Odakle ti to, reko'.

- Iz mora.

- Šta ima za jest'?

- Pa to, kaže.

- Šta to?

- Alge. One su vrlo zdrave.

- Pa ako su tako zdrave zašto nisi nikad vidila Japanca većeg od metar i po? Moj Ekrem im može svima pitu s glave jest'.

- Al' su zdravi.

- Čuli ti šta te ja upita'? Đe ti je pita?

- Šta će ti , kaže, pita, od nje se deblja. Pita se, kaže, neće više jest' u ovoj kući. Sir nije dobar za ho'sterol, meso se ne probavi ni za heftu, vruće tijesto.....nije više stigla reći ni je'ne, dofatio sam je za grlo i poč'o mastrafit'. Utrča mali onekle kad je čuo da ona zapomaže pa dofatih i njega, pa sve o jednom trošku. Oderem ih oboje od batina, onako po pe-esu, k'o što je rahmetli babo mlatio. Ruke su me zabolile.

Al' da vidiš sutra belaja. Vratio se ja s posla kad pred kućom čeka marica. Izađoše njih dvoj'ca, zabicili ko dva vola, opasali pendreke i pištolje oko sebe, jedan sav pjegav, žut i deb'o, a drugi isto deb'o al' crn k'o đavo.

- Jeste l' vi, kaže onaj žućo, mister Kazim Klika?

- Nismo, reko'.

- Kako , kaže, niste. Daj dokumente.

Dam mu ja vozačku

- Kako , kaže, nisi kad ovde piše Kazim Klika.

- Ne piše tu, reko', Kazim Klika, ti ne znaš čitat'.

- Nego šta piše?

- Pise Ćazim Klica.

- Pa, jestel' to vi , kaže?

- Jesmo. Izvol'te, šta treba?

- Jesi l' ti ovom malom otac? I pokazuje ne Ekrema.

- U mene žena kaže da jesam. Šta je ugursuz sad uradio? Razbiću ga!

- Nije, kaže, ništa uradio, nego otkud njemu masnice po cijelom tijelu?

- A tooo, bi mi lakše, sve je u redu, reko', te šljive sam mu ja napravio. Baš sam ga juče dobro izudar'o.

- Znači priznaješ da si ga tuk'o, uskoči onaj garavi.

- Čuj, tuk'o, ma odr'o od batina.

Nih se dvoj'ca zgledaše pa kaže onaj žuti, odma' ćete poći s nama.

E, reko? Kod sudije, kaže, pa u zatvor. Optuženi ste da ste tukli dijete. Ma, šta je vama, jeste l' vi normalni, nisam ja tuk'o ničije dijete, samo sam izmastrafio mog Ekrema. Ko meni može zabraniti da bijem vlastito dijete kad god 'oću ? Bijem ga redovno, bije ga u mene žena, bije ga u mene amidža, dajdža, bijo ga je i Abaz, nastavnik matemat'ke, Zuko, nastavnik muzičkog, nena Fatima, rahmetli dedo Huso, nema ko nije, i sad ti meni ka'eš da ga ja nemam pravo bit'! Pa ko će ga onda mlatit'?

- Ne treba niko da ga bije, kaže odžačar, s djecom treba razgovarat', lijepo im sve objašnjavat', biti s njima k'o drug. Ovo je Amer'ka, demokrat'ja, svako ima pravo da kaže i radi sta 'oće, i niko nema pravo da ga zato bije.

- Ma, sit sam ja te vaše demokrat'je, zato vam i jes' sve bankotiralo i cijeli ste dunjaluk pokrali i o jadu zabavili. Da se znao domaćin i ko koga treba da bije ne bi danas cijeli svijet bio na belaju.

- A dobili smo takođe i prijavu da ste silovali kamilu.

Ja se šokir'o!

- Kak'u ba kamilu, ko je silov'o kamilu, jes' ti ba normalan čo'eče?

- Vašu suprugu.

- Ma, misliš Ćamilu, **greška te nepismena. Ko kaže da sam je silov'o?

Kako mo'š silovat' vlastitu ženu? Kakvi ste vi hajvani, čo'eče Boži!

- Ona kaže da si je silov'o prošle sedmice.

- Ko je ba silov'o ? Ma, sama tražila!

- Jes' prva dva puta. A treći put joj, kaže, nije više bilo do tog'.

Ja se obeznanio. Umalo me nije šlag trefio. Šta da ti više pričam.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HSFNKGvgI7Q&feature=related[/youtube]
 
Pogodite ko je ovde "pustio Tihomira" ?!?!?!

2zz00o3.jpg

:ppozdrav:
 
@zombie_666

Gde vide da se osam animacija stave jedna do druge ?!?!?!

Nema veze, evo jednog "solidnog" vica:


Postariji profesor Sima oženio bivšu učenicu.
Sprdajući se sa razlikom u godinama medju
mladencima, neko je od učenika napisao na tabli:

"Oženio se stari Sima, blago nama, biće pič.. svima!"

Profesor je nešto zaboravio u učionici, vratio se u razred
i slatko nasmejao provokaciji. Ali zato je drugi dan učenike
dočekala sledeća poruka na tabli:

"Lepa beše jučerašnja rima,
ali kad’ je bio mlađi Sima,
jeb'o vam je mater svima,
zato vas i tol'ko ima,
piz.. li vam materina!"

:ppozdrav:
 
Maestro je napisao(la):
@zombie_666

Gde vide da se osam animacija stave jedna do druge ?!?!?!

Ma nisu trebale da idu jedna do druge, ali forum je nesto sav zaglavio kad sam ih stavljao. Ne znam sta mu je bilo, ja stavio linkove i rasporedio ih i kliknuo na "Posalji" i ono poče da mota i mota i mota. Ja mislio prekinula mi se konekcija, provjerim, nije do konekcije. Taj prozor je tako nešto čekao i nešto motao i ja ga ugasim - kad sam ponovo mogao da otvorim forum (nekih 15 minuta je bio nedostupan potpuno) nisam se ni vracao na ovu temu. Sad dosao da ponovo stavim ove animacije kad one stoje tu :sta:
 
Ide tata ulicom s djetetom u kolicima i djete plače, a tata govori: "Smiri se Pero, smiri se." Tada naiđe starica i reče: "O kako ste dobar tata, ne tučete svoje dijete. Pero, tako vam se zove dijete?" A tata odgovara: "Ne tako se ja zovem."
Post je spojen: [time]1299192576[/time]
_________________________________________________
Pita unuk baku:
"Bako, jesi li vidjela negdje one moje šarene tablete?", a ona odgovara: "Pusti sad tablete sinko, jesi ti vidio zmaja u kuhinji?!"
 
Ode crnogorac kod urologa .
Skine gace do kolena ,
lekar gleda sa leve sa desne strane pa pita,
pece : jokk
svrbi : jokk
pecka : jok
Pa onda sto si coce doso?
Vide kako lijep !!!!
Post je spojen: [time]1299222446[/time]
_________________________________________________
Covek usred noci se dere medu solitera :
Joska , Joska , Joska !!!!!
Jednom stanaru na trecem spratu dopizdi dernjava otvori prozor i pita:
Sta ti je budalo da sta se deres?
Ne derem tebe , derem Joska kad tebe derem onda mesaj !!!!
 
-Седим ја пре неки дан у кафани и гледам напоље. Кад, имам шта да видим: петорица насрћу на једнога и туку га. Шта да радим? Да ли да се умешам? Конобар, дај једну да попијем, да размислим!

-И?

-Попијем ја лозу, и гледам: она петорица песниче човека, шутирају га, олешише га од батина. Шта да радим? Да л` да се умешам? Конобар, дај још једну, да размислим!

-И? Шта би?

-Напољу хаос. Она петорица бацила човека на земљу и газе га – да не верујеш. Ја опет: Конобар, дај још једну, да размислим!

-Па добро, човече, шта би на крају?

-Умешам ти се ја и изгазисмо човека начисто!
 
Četiri prijatelja, koja se nisu videla 30 godina, ponovo su se susrela na žurki. Nakon nekoliko pića, jedan od muškaraca je morao da ode u toalet. Oni koji su ostali pričali su o svojoj deci.
Prvi čovek je rekao: \"Moj sin je moj ponos I sreća. Počeo je da radi u uspešnoj kompaniji na samom dnu lestvice. Studirao je ekonomiju I poslovnu administraciju i ubrzo počeo da napreduje u korporaciji, i sada je predsednik kompanije. Postao je tako bogat da je poklonio svom najboljem prijatelju vrhunski Mercedes za rođendan.\"
Drugi čovek je rekao: \"Hej, pa to je sjajno! I moj sin je moj ponos i sreća. Počeo je da radi u velikoj avio-kompaniji, a onda je otišao u školu letenja da bi postao pilot. Na kraju je postao partner u kompaniji, i poseduje veći deo imovine kompanije. Toliko je bogat da je poklonio svom najboljem prijatelju nov-novcijat mlaznjak za rodjendan.\"
Treći čovek je rekao: \"Pa to je super! Moj sin je studirao na najboljim univerzitetima i postao inženjer. Onda je osnovao svoju građevinsku firmu i sada je multimilioner. I on je poklonio nešto veoma divno i skupo svom najboljem prijatelju za rođendan: vilu od 30.000 kvadratnih metara.\"
Trojica prijatelja su čestitali jedan drugom baš kad se četvrti vratio iz toaleta I pitao: \"Što čestitate jedan drugome?\"
Jedan od njih trojice je rekao: \"Pričali smo o ponosu koji osećamo zbog uspeha naših sinova. A tvoj sin?
Četvrti čovek je rekao: \"Moj sin je peder i zarađuje plešući kao striper u noćnom klubu.\"
Trojica prijatelja su rekli: \"Kakva sramota... Kakvo razočarenje!\"
Četvrti čovek je odgovorio: \"Ne, ne stidim se. On je moj sin i volim ga. A nije ni tako loše prošao u životu. Njegov rođendan je bio pre dve nedelje, a dobio je divnu vilu od 30.000 kvadratnih metara, nov-novcijat mlaznjak i vrhunski Mercedes od svoja tri dečka.
 
Mujo i Suljo otpoceli biznis i uvalili se u kredite da se finansiraju.
Medjutim, biznis lose krenuo i nikako da se izvade iz dugova.
Kaze Mujo:
"Moj Suljo, ja ti se toliko sekiram da nocima ne spavam!"
Suljo:
"Ja vala spavam k'o beba!"
Mujo:
"Kako bolan Suljo spavas k'o beba?"
Suljo:
"Fino. Sat spavam, sat placem!"
 
Da se pridružim - evo nekoliko solidnih:

Telefon zvoni u sred noći.
Muž ljutito: - "Ako je za mene, kaži da nisam kući!"
Žena odgovara na poziv: - "On je kući."
Muž: - "Ma koji ti je moj, šta sam ti rekao....?"
Žena: - ''Za MENE je, budalo!!"

Шетале две девојке ливадом на Златибору.
Oдједном, појави се бик и почне да их јури.
Наравно да се уплаше и ухвате тутањ.
Бежале тако, прескакале потоке, прескакале ограде,
правиле слаломе кроз шуму, али бадава,
бик упоран и стално на трагу.
Најзад, плавуша стаде и једва изусти:
- Ја не могу више. Боље да добијем теле, него инфаркт!

☺ Plavuša u pošti šalje prijateljici paket. Službenik joj kaže:
'Paket vam je pretežak, morate zalepiti još jednu markicu.'
Plavuša će na to: 'A što, zar će onda biti lakši?'

☺ Zaposlila se plavuša kao čistačica u velikom šoping centru.
Prvi dan kaže joj šef: 'Nemoj zaboraviti očistiti lift.'
A ona će: 'Jel’ na svakom spratu?'

☺ 'Plavuša zove konobara:
'Molim vas, još jednu kocku šećera.'
'Pa, već ste stavili sedam kockica u tu kafu!'
'Znam, ali sve su mi potonule.'

☺ Gleda plavuša meni u kafiću.
'Oprostite, šta vam je to hibiskus?'
Konobar će onako ljutito: 'To je čaj.'
'E, ondamolim jedan hibiskus od kamilice!'

:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh